TopStar

3. dubna 2019 14:00

Tereza Šulcová

Moderátor Matěj Misař zvedá činky a ani se nezapotí! Nechyběl ani Petr Vojnar!

Matěj Misař u činky, Petr Kolář za barem a Michaela Nosková na pásu aneb mejdan ve fitku! I tak by se dala popsat akce, která probíhala minulý týden ve čtvrtek ve fitness klubu, kde moderátor Velkých zpráv ukázal, že má i jiné nadání, než je moderace.

Výročního večírku ve fitness klubu na Vysočanech se zúčastnilo mnoho známých tváří. Mezi nimi také tváře TV Prima Matěj Misař a Petr Vojnar. Zatímco Matěj i na večírku poctivě pracoval na své figuře a měřil si síly s Petrem Kolářem a Peterem Nagym, Petr Vojnar měl práce nad hlavu coby moderátor akce.

Na tu se přišel podívat také Muž roku 2018 Jiří Kmoníček nebo kromě již zmiňovaného Koláře a Nagyho zazpívaly také muzikálové hvězdy Michaela Nosková nebo Jan Kříž. Jak je vidět, Matěj, který na sobě každý den tvrdě dře, si může s česko-slovenským pěveckým duem s přehledem poměřovat síly.

Pánové si to tedy rozdali v ryze chlapské záležitosti, a to ve vzpírání. Zato Petr Kolář pak ukázal, že krom sportu a zpěvu se nebojí ani postavit za bar a obsloužit místní návštěvníky baru či zvednout pár telefonů na recepci v místním hotelu. Ani Míša Nosková se nenechala zahanbit, a tak si v podpatcích směle vykročila na běžecký pás se svojí muzikálovou kolegyní a kamarádkou Elis Ochmanovou. Zábava tam evidentně nechyběla!

Sdílejte článek

Přečtěte si také