TopStar

20. září 2013 17:00

Jana Fikotová

Moderátorka Banášová přišla o dítě

Moderátorka Adéla Banášová (32), které se přezdívá Leoš Mareš v sukních, prožívá velmi smutné období. Přišla totiž o vytoužené miminko.

V poslední době má Adéla Banášová oči jen pro pláč. Se svým přítelem, tanečníkem Petrem Modrovským (29), čekala miminko. Podle deníku Nový Čas o své děťátko v těhotenství přišla. I když Adéla s Petrem už během svého vztahu překonali několik těžkých období, toto je pro ně jistě velmi kruté. Adéla s Petrem se již delší dobu netajili tím, že touží po miminku. Jejich první zkušenost je pro ně velmi nepříjemná, oba se ale snaží přes tuto událost přenést. Moderátorka si je totiž jistě vědoma toho, že není jediná, které se tahle nešťastná událost stala. S podobnou nepříjemnou zkušeností se už totiž setkala například i herečka Zuzana Kanócz.

Adéla Banášová začínala jako moderátorka ve slovenském Fun Radiu, později se objevila v pořadu Sedem s r.o. Kariéru ji vyneslo uvádění tří sérií projektu Slovensko hľadá Superstar a následně i moderování dvou ročníků soutěže Let’s Dance. Ve třetím pokračování soutěže se pak Adéla zařadila mezi soutěžící.

V pořadu Slovensko má talent účinkovala Adéla Banášová coby porotkyně. Čeští diváci ji znají z projektů Test národa a Česko Slovenská Superstar. Nyní byla populární moderátorka hostem pořadu QI – Na vše máme odpověď, který můžete sledovat každou středu ve 21.45 na TV Prima.

-juf-

[[nid:2152519]]

Přečtěte si také