TopStar

25. října 2017 10:00

Markéta Škorňová

Moderátorka Gabriela Lašková poslala do světa jasný vzkaz: Klokan přiletí v březnu!

Moderátorka FTV Prima Gabriela Lašková (Kratochvílová) prozradila veřejnosti radostnou novinu! Gábina bude maminkou! Svého prvního potomka přivede na svět v březnu, a jak prozradila, miminko bylo plánované.

Ani její parťák na televizních obrazovkách Roman Šebrle neměl tušení o jiném stavu své kolegyně. Gábině se podařilo tajit těhotenství celých pět měsíců! „Doposud to vědělo jen mé nejužší okolí, řekla včera redaktorům Blesku bývalá Česká miss a budoucí maminka.

Jestli čeká holčičku nebo chlapečka si moderátorka chce nechat pro sebe. „Hrozně se těším na nákupy oblečení. Zatím ale vše pořizuji v neutrálních barvách,“ řekla Gábina.

Stejně jako většina nastávajících maminek, i moderátorka patří mezi ty, které tajily těhotenství v prvním trimestru, především kvůli zdraví miminka. „Bála jsem se hlavně prvního trimestru, kdy si ženy procházejí hodně bolestmi. Mě se to naštěstí v takové míře netýkalo, vše jsem zvládla v tichosti i s prací,“ dodala.

Za moderátorským pultem chce krásná Gábina vydržet jak dlouho jí to jen zdravotní stav a miminko dovolí. „Já se cítím skvěle, a dokud se budu cítit stejně, tak neplánuji předčasně odcházet na mateřskou dovolenou.“

Že se s těhotenství roztrhl na obrazovce televize Prima pytel, svědčí nejen zmíněná Gábina, ale třeba i Sandra Parmová. Ta v létě porodila holčičku Emily a již brzy se svého prvního potomka dočká také bývalá moderátorka naší televize Lucie Šilhánová. Tak kdo je další na řadě?


Přečtěte si také