TopStar

11. listopadu 2013 13:44

Moderátorka VIP Zpráv Lucie Špaková fotila mezi hroby

Podzim, hroby, nostalgie, černá barva a zajímavá blonďatá dívka... Takové byly okolnosti vzniku exkluzivní fashion story "Život po životě". Její hlavní aktérkou se stala reportérka VIP Zpráv FTV Prima Lucie Špaková. Na hřbitově se nebála ani trošku. Je na něj zvyklá...

"Prostředí hřbitova vnímám zcela pozitivně," tvrdí Lucie, která fashion story nafotila pro společenský čtrnáctideník GLANC s fotografem Romanem Dietrichem. "Ráda se jdu na hřbitov jen tak projít. Vnímám tam tu krásnou a pro mě velmi silnou uklidňující atmosféru. Ostatně, chodím tam, kdykoli hledám odpovědi na důležité otázky."

Lucie byla nadšená z nové zkušenosti: "Na hřbitově se nefotografuje často a podobné polní podmínky prý také nikdo z produkce dlouho nezažil. Byla hrozná zima, převlékala jsem se za pomníčky do těch drahých modelů a musela jsem dávat pečlivý pozor, abych nic nezničila. Chodit v těch vysokých podpatcích trávou mi také moc nešlo. Nejsem sice žádná modelka, ale myslím, že jsem díky fotografování pro Glanc zažila podmínky, jako bych jí opravdu byla. Také zase o něco víc obdivuju práci lidí, se kterými často točím reportáže."

Chcete stejné oblečení, jaké má Lucie na snímku? Víme, kde ho seženete a za kolik:

Rolák, Blumarine Pařížská 17 (26 790 Kč), sukně Mango (1899 Kč), punčochy Tezenis (379 Kč), brýle Victoria Beckham Dušní 3 (10 290 Kč), lodičky Zara (1999 Kč).

TIP Prima-Style.cz: Celou FOTOSTORY najdete v aktuálním čísle časopisu GLANC s Mahulenou Bočanovou na titulní straně.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také