TopStar

13. listopadu 2017 08:16

Módní bitva: Emma Roberts proti Alessandry Ambrosio

Jak je známo, v Hollywoodu se roztrhl pytel s násilníky a oběťmi, které po několika letech zveřejňují svá bolestivá traumata. Jedná se o sexuální obtěžování. Kvůli tomuto vzniklo mnoho feministických uskupení a pořádají se pravidelné pochody za práva žen. Něco takového podpořily i dvě světové hvězdy, americká herečka Emma Roberts a brazilská modelka Alessandra Ambrosio. No a které se to podařilo lépe?

Po skandálu kolem Harveyho Weinsteina a dalších vlivných mužů Hollywoodu ze sexuálního násilí se ženy rozhodly spojit v organizaci ,,Girl power!", kde všemožně dokazují svoje práva. Šestadvacetiletá neteř slavné herečky Emma Roberts a o deset let starší modelka Alessandra Ambrosio vyjádřili svou pozici tím, že si na sebe vzaly feministické tričko s nápisem ,,Marchin" a s obrázky běžících dívek na něm. Červený potisk na bílém pozadí znázorňuje pochody feministek v různých amerických městech. Americká herečka doladila svůj outfit roztrhanými džínami a teniskami, když procházela ulicemi Los Angeles. Brazilská supermodelka vsadila naopak na jednoduchost kombinace trička a krátkých džínových šortek v Brentwoodu (LA). Která z dívek zvolila kombinaci lépe?

Připomeňme si, že tisk spekuluje o tom, zda Emma Roberts zapříčinila před nedávnem rozchod svého hereckého kolegy Haydena Christensena a matky jeho dvouletého dítěte Rachel Bilson. Emma je o deset let mladší než Rachel a prý si Haydena na natáčení jejich společného snímku ,,Little Italy" jednoduše omotala kolem prstu. Zvítězí mládí i v případě těchto dvou slečen?


Přečtěte si také