TopStar

14. října 2013 11:51

Módní katastrofy víkendu: Heidi zralá k evakuaci a hranatá Hejnová

Přestože se zpěvačce Heidi Janků nedá upřít snaha se načančat, tohle se zkrátka nepovedlo. A atletka Zuzana Hejnová by do svého týmu kromě trenéra a fyzioterapeuta potřebovala zjevně alespoň občasný poradní hlas stylisty, když už reprezentuje na společenském večeru.

Heidi a její bleskový přehmat

Zbytek šatů ohořel? Foto: isifa.com

Vysvětlujeme si to asi takto: Jednapadesátiletá Heidi Janků popadla šedé domácí šaty ve chvíli, kdy se v jejím domě rozezněl požární poplach a musela se narychlo evakuovat. Šaty chytly, ale stateční hasiči je hned před domem uhasili tím, že sympatickou zpěvačku váleli po trávníku. A pak ji pozvali na svůj společenský večer.

Spoře oděná rozskotačená Heidi se objevila na vyhlašování cen Miss/Mistr hasička/hasič v pražském TOP Hotelu.

Zuzano, utíkej se převléknout...

Tohle bohužel na zlatou medaili není. Foto: isifa.com

Vzhledem k tomu, že atletka Zuzana Hejnová, světová šampionka na trati 400 metrů překážek, umí utíkat opravdu hodně rychle, mohly by beztvaré lesklé večerní šaty skončit v kontejneru cobydup. Žádná škoda – mohly by být hezké, ale na subtilní dívce mimořádně štíhlé postavy. Vysportovaná ramenatá Zuzana potřebuje úplně jiný model. A protože medailí určitě získá ještě spoustu, měla by se poradit s odborníkem, co se pro ni hodí na slavnostní večery.

Atletka Zuzana Hejnová se z rozhodnutí Evropské atletické federace stala o víkendu nejlepší evropskou atletkou uplynulé sezony. A tomu tleskáme naprosto bez výhrad! Slavnostní předávání cen proběhlo v estonském Tallinnu.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také