TopStar

28. prosince 2017 13:00

Módní trendy roku 2017, které jsou horší než noční můra

Módo, co nám to děláš? Přestaň! Právě tahle slova jsme chtěli vykřiknout, když jsme sledovali rostoucí módní trendy letošního roku. Které z nich byly ty nejhorší a bylo by nejlepší na ně okamžitě zapomenout?

Panské holínky aneb Hessian boots

V letošním roce byla právě tato obuv hitem mnoha celebrit a it-girls. Vysoké holínky mohou vypadat celkem obstojně, obzvlášť když máte nohy dlouhé jako Elle Macpherson. V letošním roce ale tato obuv nabrala obrátky příliš aktivně a vypadalo to, že si návrháři dělali z modelek zkušební figuríny. Holínky byly stále vyšší a bizarnější. Společné dílo módních domů Manolo Blahnik a Vetements vzneslo mnoho otázek. Jsou to boty? Jsou to kalhoty? Má se to nosit s kalhotami nebo místo nich? Jde se v tom vůbec hýbat?

Hvězdy si tuto nepochopenou obuv ovšem oblíbily a jména jako Kim Kardashian nebo Rihanna tuhle novinku okamžitě začaly nosit. Původní cena tohoto páru bot byla kolem 100 tisíce korun. Nyní se prodávají s 50% slevou, lze tedy předpokládat, že úplně úspěch neslaví.

Síťované punčocháče

Jednoduše punčochy ve znamení rybářské sítě. Koho by napadlo, že tento hit přelomu století má šanci na úspěch. A bude se nosit pod džíny, šortky a vytahovat výš než je pas. Upřímně doufáme, že tento trend s námi do nového roku nevkročí.

Chlupaté pantofle

Kolekce Rihanny pro módní značku Puma vyvolala samozřejmě zájem veřejnosti. Chlupaté pantofle si oblíbil nejeden fanoušek ať už zpěvačky, tak značky. Čím si tyto babiččiny domácí papuče získaly takovou oblibu? A proč se v nich celebrity promenádují po ulicích?

50 odstínů béžové

Když se celebrity chtějí za každou cenu svléknout, ale není to společensky přípustné, přicházejí jim na pomoc kusy oblečení v tělové barvě. V podstatě jsou oblečené a v podstatě ne. Hvězdy se také rozhodly, že čím víc bude oblečení této barvy přiléhavější, tím atraktivněji budou působit. Obzvlášť si tuto barvu oblíbila Kim Kardashian, která miluje touto barvou podtrhovat své křivky.

Ultrakrátké topy

To, co se hodí na pláž není vždy vhodné přenášet do každodenního šatníku. Hvězdná děvčata se však celý rok vesele promenádovala v podobných zjevech na ulici a demonstrovala tím velikost svých předností (proto v angličtině underboop). Je to sexy? Rozhodně. Je to vkusné? O tom přesvědčeni rozhodně nejsme!


Přečtěte si také