TopStar

23. března 2018 09:41

Monica Bellucci ohromila fanoušky fantastickým lookem i informacemi o novém příteli

Herečka Monica Bellucci (53) se začátkem minulého měsíce objevila po dlouhé době na veřejnosti, konkrétně po boku Jeana Paula Belmonda na ceremonii Lumieres Award. Pro tentokrát překvapila filmová ikona veřejnost svým elegantním outfitem při předávání filmových cen v Římě. Sice dorazila sama, ovšem promluvila i o novém objevu. A co na ni říkáte?

Kráska se objevila na předávání italských výročních filmových cen Donatellův David, které proběhlo před pár dny v Římě. Pro slavnostní ceremonii zvolila Monica dlouhé černé jednolité šaty módního domu Balmain s atraktivním dekoltem a lehkým výstřihem. Svůj outfit doladila Bellucci černými střevíčky na velmi vysokých podpatcích, drobným psaníčkem na řetízku a skromným náhrdelníkem. Ve svém make-upu zvýraznila oči třpytivými stíny a černými linkami.

Nejzajímavější byl ale moment, kdy si fotografové všimli jejího briliantového prstenu, které měla Monica na prsteníčku. Nechystá se herečka náhodou vdávat? Podle médií se nyní Bellucci schází s pětačtyřicetiletým francouzským hercem Gillesem Lellouchem. V jejich vztahu prý panuje naprostá pohoda. Na ceremonii sice dorazila herečka sama, spekuluje se ovšem o tom, že Monica zkrátka nechce prezentovat své soukromí na veřejnosti.

Je zajímavé, že na rozdíl od svých kolegyň se tmavovlasá kráska s uhrančivým pohledem za mládím nežene. Klidně se smiřuje se svými přibývajícími léty a netrápí se všemožnými snahami vypadat mladší. Stejný vztah má Bellucci i ke sportu: ‚‚Nejsem z těch, kteří vstávají v 6 a jdou do fitka. Těstoviny, dortík, sklenice vína, občasná cigaretka – všechno tohle miluji. A moje rada pro všechny? Dobře jezte, pijte, užívejte si sex a hodně se smějte. Zbytek přijde sám,“ odhalila Monica svůj životní styl.


Přečtěte si také