TopStar

2. února 2019 12:00

Tereza Šulcová

Monica Gellerová a Phoebe Buffayová z Přátel jsou opět spolu!

Je to už několik let, co slavný komediální seriál Přátelé skončil. A možná proto se herečka Courteney Coxová a Lisa Kudrowová rozhodly, že spolu vystoupí v pořadu The Ellen DeGeneres Show. Jak už název napovídá, tu moderuje známá komička Ellen DeGeneresová.

Courteney Coxová, kterou každý zná pod jménem Monika Gellerová z Přátel, se objevila spolu s Lisou Kudrowovou v The Ellen DeGeneres Show. A že se tam řešily velmi zajímavé věci. Jednou ze zajímavostí, proč herečky přijaly pozvání byl fakt, že celé studio se přestavělo na kavárnu Central Perk z devadesátých let, kterou téměř každý zná. Právě v této kavárně řešily hlavní postavy seriálu Přátelé své problémy a popíjely u toho teplou kávu.

I když seriál skončil v roce 2004, tedy před více než patnácti lety, tato partička je pořád známá a pravděpodobně se na ni jen tak nezapomene. Čtyřiapadesátiletá herečka, která hraje v seriálu uklízecí maniačku Monicu si tuto středu založila instagramový profil a jako první fotografii zveřejnila snímek právě z této show. „Ahoj, Instagrame! Jsem tu i s mými přáteli,“ napsala herečka. Fotografie pořízená z tohoto pořadu získala za jediný den neuvěřitelných 343 tisíc „srdíček“.

Courteney nezůstává pozadu a hned den na to zveřejnila krátké video s Lisou. „Miluju tuhle ženskou,“ svěřila se. Video má téměř milión shlédnutí. To jsou neuvěřitelná čísla. A je vidět, že to Courteney baví a s Instagramem hned tak neskončí. Těšíme se na další příspěvky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také