TopStar

7. května 2014 16:00

Lenka Zajícová

Monica Lewinsky, nejznámější milenka světa po deseti letech opět promluvila. Neuvěříte, co ji k tomu přimělo

Monica Lewinsky, ex milenka bývalého prezidenta Spojených států, před pár dny udělala rozhovor pro nejmenovaný americký magazín, ve kterém se vrátila k sexuálnímu skandálu, který kdysi otřásl Bílým domem a z kterého se Hillary Clinton vzpamatovává ještě teď.

Dnes již čtyřicetiletá Monica Lewinsky, která se zaryla do podvědomí Američanů jako nenasytná nymfomanka, promluvila po deseti letech s médii. Rozhodla se tak udělat poté, co ji zasáhla nedávná smrt vysokoškoláka Tylera Clementiho. Ten skočil z mostu George Washingtona, když zjistil, že ho spolubydlící natočil na kameru při intimnostech s jiným mužem.

„Po mém skandálu jsem se chtěla zabít stejně jako tento mladý muž. Bylo mi líto mojí matky, která celou kauzou neskutečně trpěla. Přestože jsem Tylera neznala, dokázala jsem si představit, co prožíval. I já jsem kdysi chtěla spáchat sebevraždu. Nyní jsem se rozhodla, že na tuto problematiku kyberšikany chci upozornit celý svět.“ prohlásila Lewinsky

Monica Lewinsky má spoustu fanoušků, ale většina lidí černovlasou kráskou stále opovrhuje. Přestože by se rapidně rostoucí problematika kyberšikany určitě neměla podceňovat, zlí jazykové tvrdí, že Monica se chce po mnoha letech opět zviditelnit a přiživit na neštěstí cizích lidí, protože její online obchod, kde prodávala kabelky je na pokraji krachu.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky milenka skandál Hillary Clinton Monika Lewinská

Přečtěte si také