TopStar

21. února 2018 10:30

Monica z ‚‚Přátel‘‘ přistižena v objetích a polibcích! Kdo je její princ?

V poslední době se píše stále o Jennifer Aniston a jejím rozvodu. Co je jeho důvodem zůstává stále záhadou. Jedna z kamarádek, která ale skutečný důvod zná, je její herecká kolegyně a přítelkyně Courteney Cox. Ta sice zatím nemluví, ale zato se promenáduje po boku své lásky, muzikanta Johnnyho McDaida. A že to mezi nimi jiskří.

Pár byl přistižen fotografy na letišti v Londýně. Hrdličky vrkaly jako dvacítky a těšily se na společnou dovolenou, kam se v současnosti vydaly. Konkrétní destinace není známá. Přeci jen, dvojice si chce užít klidu od veřejnosti a médií. Zdá se, že v nejtěžších chvílích Cox své rozvádějící se přítelkyni oporou nebude.

Vztah seriálové Monicy a irského zpěváka začal velmi složitě. Seznámila se dvojice díky jejich společnému příteli Edu Sheeranovi. V červenci roku 2014 po půl roce vztahu se herečka od Johnnyho dočkala žádosti o ruku. Ke svatbě ale nedošlo a koncem roku 2015 se dvojice rozešla. Courteney sundala snubní prsten a vše se zdálo být beznadějné.

Po půl roce se ale pár začal opět objevovat na veřejnosti a to stále častěji. Už v půlce roku 2016 bylo možné suverénně říci, že dvojice je opět spolu a zamilovaná jako nikdy předtím. Poté, co dali jeden druhému další šanci, Courteney a Johnny se snaží neobjevovat na veřejnosti a uchovat si svůj vztah v soukromí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také