TopStar

5. srpna 2013 17:00

Blanka Konrádová

Monice Marešové zemřela první láska: Rakovina!

Bývalá manželka Leoše Mareše si nedávno užívala volné dny v Turecku. Zkusila si i jízdu na vodních lyžích. Monika tento sport dělala vrcholově a poznala při něm i svou první lásku. Pochopitelně si na onoho mladíka na lyžích vzpomněla. Nebylo to však veselé vzpomínání. Letos totiž zemřel na rakovinu.

„Už jsme spolu dávno nebyli v kontaktu. Tuhle smutnou zprávu mi řekli společní známí z té doby,“ svěřila nám Monika Marešová (38). K vodním lyžím se dostala jako teenagerka. A právě při letním soustředění poznala kluka, do kterého se hned zamilovala. „Byla jsem tehdy ještě hodně mladá, takže došlo jen na pusy. Byla to prostě taková letní láska. Další léto už jsem ale na soustředění jela jen kvůli němu,“ zavzpomínala Monika.

Monika na vodních lyžích. Kdysi tento sport dělala vrcholově, Foto: archiv

Po rozchodu s podnikatelem Jaroslavem Peškem letos na jaře, se v Moniččině životě zatím neobjevil žádný nový muž. A tak na dovolenou do Turecka vyrazila se svými syny Jakubem (3) a Matějem (7) a skupinkou přátel. „Bylo nás celkem dvanáct. Tři rodiny a já s klukama. Hlavně s námi ale jela moje velká kamarádka Petra Řehořková, která má tři syny. Kluci si tak měli s kým hrát,“ upřesňuje Monika. Právě díky téhle kamarádce se Monika u vody mohla pochlubit svou pěknou postavou v plavkách. Pravidelně totiž chodí na kúry do jejího salonu Petra Clinic.

Dovolená s dětmi podle slov Moniky ovšem nebyla pro dospělé žádným velkým prázdninovým oddychem. „Kluci pořád něco potřebují. Ten menší si ještě ani sám nenandá jídlo na talíř, tak jsem kolem nich musela běhat. A taky je bavit. Pořádali jsme soutěže ve stavění hradů z písku, jezdili na tobogánech, bojovali s vodními pistolemi, chodili na dětské diskotéky,“ vzpomíná.

„Jak ráda bych měla aspoň chvíli klid na lehátku a četla si knížku,“ podotýká. To se jí možná podaří, až si děti vezme na prázdniny Leoš.

-kon-


Přečtěte si také