TopStar

5. dubna 2019 14:00

Tereza Šulcová

Monika Absolonová jde do sebe! Po dvou dětech se chce vrátit ke své původní postavě

Česká zpěvačka, herečka a moderátorka Monika Absolonová se svěřila, že začala cvičit. Po porodu druhého syna Matouše si řekla, že je na čase něco se sebou dělat. I když si myslíme, že Monika vypadá stále skvěle, zpěvačka má jiný názor. A jak chce docílit vysněné postavy?

Monika Absolonová má nové předsevzetí! „Nechci to zakřiknout, dlouho jsem se odhodlávala, vymlouvala, ale začala jsem cvičit, doufám, že mi to pomůže: zpevnit tělo, zničit diastázu (rozestoupené břišní svaly) a méně jist (páč když se dřete, tak se pak přece nesprasíte) a v budoucnosti se snad doberu zpátky svého těla (protože bych chtěla, aby kluci viděli, jak jsem vypadala dřív),“ napsala zpěvačka na sociální síti.

Jestli se ptáte, co pro to Monika dělá, tak my to víme! Začala cvičit jógu, která je dobrá nejen pro tělo, ale i pro duši. Třikrát v týdnu vyrazí na delší pětikilometrové procházky, později by je chtěla vyměnit za běh. Zpěvačka má v plánu i speciální cviky na břišní diastázu, se kterou se potýká velké procento maminek po porodu.

„Výchozí váhu radši nezveřejním, páč se za ni stydím,“ svěřila se dvojnásobná maminka. Jelikož Monika stále kojí, omezovat se v jídle zatím nemá v plánu. „Andělé tě chrání, nejsi na to sám, tak si řekni já to dám,“ řekla zpěvačka na závěr. Budeme držet palce!

Sdílejte článek

Přečtěte si také