TopStar

28. května 2013 12:00

Blanka Konrádová

Monika Absolonová: Prachatýho nehledám!

Monika Absolonová se rozloučila v sobotu s rolí Mary Poppins a na podzim vstoupí do nového muzikálu. Zahraje si divokou cikánku v inscenaci Zorro.

„S těma rolema je to těžký. Nejsem z lidí, kteří by viděli scénář a věděli jak na to. Teď mám za sebou premiéru v inscenaci Paní na úrovni. Ale tohle pro mě bylo těžký zase jinak. Měla jsem na sobě jenom spodní prádlo a podvazky a byla jsem z toho fakt hotová. Ale chápu, že když hraju milenku, nemůžu běhat na jevišti ve skafandru,“ říká Monika, která špatně snášela rýpavé poznámky svých kolegů. „Naštěstí hraju s Lukášem Vaculíkem a to je obrovský gentleman. Ten se zdržel komentářů.“

Teď ji čeká pár koncertů s Karlem Gottem a jedno sólové vystoupení a pak už dovolená. „Vůbec nevím kam pojedu a je mi to úplně jedno. Hlavně že budu mít klid a nic nebudu muset,“ vysvětluje a netají, že doprovod jí zase bude dělat bratr nebo kamarád Jaroslav Urban, protože je stále nezadaná.

„Hodiny mi sice tikají, ale nijak ukrutně. Mým vzorem je Ilona Csáková. Myslím, že do 39 mám na mateřství čas. Pořád věřím, že se zamiluji. Jsem asi roztomile naivní, ale já v to fakt věřím. Ale to je tak všechno, co pro to dělám.“

A jakého partnera Monika hledá? „Peníze nejsou důležité, já se uživím sama. Pro mě je důležité, abych se cítila dobře a byla pořád zamilovaná. Já jsem zase partie v tom, že jsem fajn a umím vařit,“ vychvaluje své přednosti.

-iba-


Přečtěte si také