TopStar

23. května 2018 20:00

Ilona Blašková

Monika Absolonová prozradila, jak prožívá své druhé těhotenství

Zpěvačka Monika Absolonová minulý týden oznámila, že je těhotná. A teď se poprvé objevila na veřejnosti. Bříško se jí už začíná pěkně rýsovat pod šaty. A zatímco u syna Tadeáše přibrala jedenáct kilo, teď má nahoře pouze jedno. Můžou za to žaludeční nevolnosti, které prý z ní udělaly asociála.

Zpěvačka Monika Absolonová neprožívá druhé těhotenství vůbec dobře. Už desátý týden v kuse ji trápí silné nevolnosti. „Už je to hrozně ubíjející a vyčerpávající. Ale zase jsem zjistila, jaké jsou toalety ve všech divadlech a kulturních střediscích. Vzkázala bych, aby trochu zapracovali na té hygieně. Někdy se mi zvedal kufr jen, když jsem tam vstoupila,“ řekla se smíchem Monika.

Častou návštěvu toalet vyvolávají u Moniky nejrůznější pachy, ale i vůně. Zpěvaččino okolí se tak musí přizpůsobit. „Nejlepší je Ivanka Chýlková. Vždycky, když mě má navštívit, tak se nevoní. No jo no. Já jsem se před padesátkou rozrodila, tak to má nějaké mouchy,“ žertovala zpěvačka. Monika mluví o svém těhotenství jako o zázraku. Malý Tadeáš je totiž neustále s rodiči. Na myšlenku, že by mohla být v jiném stavu, ji přivedla až její maminka. „Když mi to řekla, tak jsem to z leknutí řekla Tomášovi. A pak jsme na to s taťkou přišli, kdy se to stalo. A máme z toho s Tomem srandu, protože v tomhle případě je to fakt zázrak,“ prozradila.

Kdo těhotenství prožívá mnohem víc než Monika, je její přítel Tomáš. A zpěvačka přiznává, že je teď u nich doma hodně veselo. „On je hysterický. To už měl i při Tadeášovi. Jsme měli furt nějaké hádky. On mi furt vysvětluje, on, který v životě nerodil, co všechno nemůžu a nesmím. Třeba dupat! Těhotná žena nemůže dupat. A furt má Tomáš nějaké připomínky,“ líčila Monika

Příchod druhého miminka tak odkládá jejich svatbu opět, na dobu neurčitou. „Moje máma se vdávala po druhé v osmapadesáti letech. A tak si myslím, že je to docela dobrý věk. A že před tou šedesátkou budeme oba vědět. Tady u nás se může stát spousta věcí. Jako máme dvě děti a máme se rádi. To je jedna věc. Ale Tomáš je o čtyři roky mladší. A říkám si, že třeba může přijít krize. Takže když vydržíme do šedesátky, tak si myslím, že pak,“ řekla zpěvačka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také