TopStar

16. ledna 2014 14:49

Monika Absolonová: V branži se chystá její poprava

Zpěvačku Moniku Absolovou čeká zvláštní ples a v dubnu ještě zvláštnější role. Skončí pod gilotinou.

TIP Prima-Style: Dívejte se dnes na VIP Zprávy v 19.55 na Primě, které z plesu chystají přímý vstup a přímo do tanečního reje vyslaly reportérku Báru Hlaváčkovou.

Hlavní dění letošní plesové sezony se dnes večer přesune do divadla Hybernia. Chystá se tam totiž honosný ples ve stylu Marie Antoinetty. Hlavní hvězdou večera bude zpěvačka Monika Absolonová, která si slavnou královnu zahraje. Dnes poprvé Monika provětrá svůj honosný rokokový kostým.

Kromě Moniky přijdou i další herci – představitelé mužů, kteří hráli důležitou roli v životě Marie Antoinetty. Ty si zahrají Roman Vojtek, Dušan Vitázek nebo Michal Novotný. Zajímavostí je, že se pro dnešní ples vyklidilo celé hlediště divadla a je z něj taneční sál obohacený o křišťálový lustr. Marie Antoinetta vedla rozmařilý život. Jak to ostatně bylo na zámku ve Versailles zvykem. Ona měla smůlu. Přišla revoluce a Marie Antoinetta v pouhých 22 letech skončila na popravišti.

Právě krutá a chladná gilotina vystřídá na jevišti pompézní scénu, která bude mít celkem sedmdesát různých obrazů. A nebude chybět samozřejmě ani ložnice Marie Antoinetty.

Muzikál Antoinetta, královna Francie, se právě ode dneška zkouší. Slavnostní premiéru bude mít v Hybernii 9. dubna.

Jak Monika odpočívala před náročnou rolí, si prohlédněte ve FOTOGALERII:

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také