TopStar

9. února 2018 09:40

Monika Bagárová se pochlubila famózní postavičkou! Co na ni říkáte?

Zpěvačka Monika Bagárová (22) se ráda chlubí odvážnými a sexy fotografiemi na svých sociálních sítích. A může si to dovolit. Modelkovské křivky pro nyní zahalila jen do luxusního spodního prádla. A že se fanoušci nemohli vynadívat!

Ačkoli se sama Monika nazývá zpěvačkou, svými přednostmi může snadno konkurovat kdejaké modelce. Fanoušci dívku milují a ona je na oplátku zásobuje pořádně sexy příspěvky. Kdo by si však na atraktivní brunetku dělal zálusk, spláče nad výdělkem. Dívka je totiž po uši zamilovaná do svého mladšího přítele. Spojuje je nejen vnější přitažlivost, ale i to nejdůležitější v životě Moniky - hudba.

‚‚Hledej radost v malých věcech, které nám život nabízí, to je tajemství štěstí,“ zněl popis k jedné ze sexy fotografií Moniky. A sledující ho řádně ocenili. Komentáře ochvalného ražení na sebe nenechaly dlouho čekat: ‚‚Hodně odvážná fotka, ale radost pohledět.“

Připomeňme si, že Monika je díky svému vzhledu často přirovnávaná k Angelině Jolie. Tmavá a hustá hříva, hluboké čokoládové oči, drobná postava a rysy jako porcelánová panenka. A právě proto se jí dostává nespočet reklamních nabídek a modelingových příležitostí, které kráska rozhodně neodmítá. Z těch posledních lze zmínit kampaň pro kosmetickou značku Maybelline.

Sdílejte článek

Přečtěte si také