TopStar

28. dubna 2018 09:25

Monika Bagárová zas provokuje! Pro tentokrát z Dubaje

Zpěvačka Monika Bagárová (23) si v současnosti užívá volna v Dubaji. O Monice je známo, že se chlubí odvážnými fotkami na svých sociálních sítích ráda. Proto ani pro tentokrát nemohla opomenout nějakou tu sexy fotku v plavkách.

Monika se nechala nafotit u bazénu a zvolila proto sporé růžové bikiny. Nebyla v Dubaji ale jediná sexy Češka. Společně s Monikou se dostavily do metropole i modelka Simona Krainová a zpěvačka Markéta Konvičková. ‚‚Dnešní krásný večer,‘‘ okomentovala svůj snímek na Instagramu Monika.

Ačkoli se sama Monika nazývá zpěvačkou, svými přednostmi může snadno konkurovat kdejaké modelce. Fanoušci dívku milují a ona je na oplátku zásobuje pořádně sexy příspěvky. Kdo by si však na atraktivní brunetku dělal zálusk, spláče nad výdělkem. Dívka je totiž po uši zamilovaná do svého mladšího přítele. Spojuje je nejen vnější přitažlivost, ale i to nejdůležitější v životě Moniky - hudba.

‚‚V dnešní době to není nejdůležitější. Například moji rodiče nejsou svoji. Dřív v dobách babičky a dědy se dvojice musela vzít. Když jim bylo šestnáct, sedmnáct, tak bylo často na cestě miminko,‘‘ komentuje zpěvačka spekulace o své potenciální svatbě.

Připomeňme si, že Monika je díky svému vzhledu často přirovnávaná k Angelině Jolie. Tmavá a hustá hříva, hluboké čokoládové oči, drobná postava a rysy jako porcelánová panenka. A právě proto se jí dostává nespočet reklamních nabídek a modelingových příležitostí, které kráska rozhodně neodmítá.


Přečtěte si také