TopStar

22. dubna 2014 07:50

Jana Fikotová

Monika Leová prozradila, jak doma hýčká přítele

Moderátorka a Česká Miss Earth 2013 Monika Leová (22) sice vařit moc neumí, ale svého přítele si jídlem rozmazlovat umí.

Monika je se svým Martinem už čtyři roky a patří mezi málo „missek“, které si dokázaly svého partnera i po soutěži udržet. Hodně času tráví spolu. Cestují, sportují a milují dobré jídlo.

S přítelem jste spolu už dlouho, jak trávíte společný čas?Jsme spolu čtyři roky, takže jsme už něco procestovali. Byli jsme v Chorvatsku, ve Vídni, Londýně a teď šetříme na Vietnam. Ráda bych mu tuto zemi ukázala. Chceme ji procestovat křížem krážem, chci také, aby Martin poznal i moji druhou rodinu.

Můj přítel ale je skoro takový „Vietnámek“. Mně přijde, že se narodil jako Asiat, protože jí skoro jen rýži, a výhradně hůlkami! Vždycky jsem měla strach, že až jednou budu mít přítele a někam ho vezmu, na hostinu, kde se jí hůlkami a sedí se při tom na zemi, jak to zvládne. Martina si dokonce můj táta jako prvního mého přítele(!!!) pamatuje jménem. Už mu neříká „vezmi toho svého chlapce“. Je to pro něj Martin.

Vaříte mu doma vietnamská jídla? Já moc česká jídla vařit neumím, takže "čína" to vždycky zachraňuje. Rýži umím krásně, dělám závitky, nudle, maso s nějakou zeleninou, ale svíčkové se ode mě nedočká.

Byla jsi už ve Vietnamu?

Byla jsem tam jednou s celou rodinou, když se tátův brácha ženil. A pak ještě někdy před prvákem, na dva měsíce. Táta chtěl, abych se tam naučila vietnamsky. Už po měsíci jsem hodně rozuměla, ale nemluvila jsem. Oni hodně takovým tím hlasem jakoby zpívají. Martin se chce naučit vietnamsky, takže tam musíme vyrazit. Kdyby to nevyšlo, určitě pojedeme minimálně do Chorvatska.

Před pár dny jste se vrátili z Londýn. Je to město módy, měla jsi čas na nákupy?Nákupy proběhly a byly super super super. Dokonce jsme stihli zajít i na módní přehlídku. Strašně se mi líbí takový ten pánský styl. Tady mi přišlo, že to dominovalo, a hned jsem si tam vybrala boty, takové ty průhledné. Akorát kožešiny, ten styl, bych si kvůli titulu „Miss Earth“, ekologicky zaměřené soutěži, nemohla dovolit. Moc se mi tam líbilo a doufám, že se do Londýna zase někdy podívám.

Co ty a móda, jak si s partnerem pomáháte?Vyloženě jeden druhého neoblékáme, ale pomáháme si. Zajímá nás názor toho druhého.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také