TopStar

13. července 2018 09:00

Monika Marešová se pochlubila novými fotkami i luxusní postavičkou

Monika Marešová (37) se v poslední době stále častěji objevuje před objektivy fotoaparátů a může se klidně řadit mezi profesionální modelky. Precizně vymakanou figuru by jí mohla závidět nejedna o mnoho let mladší kolegyně. Pro tentokrát se stala tváří kolekce jejího kamaráda a stylisty Filipa Vaňka. A jak to celé dopadlo?

Módní guru Filip Vaněk stvořil v současnosti kolekci dámských a pánských obleků a smokingů s jistým špičkovým krejčovstvím. A právě svou dlouholetou kamarádku Moniku Marešovou se rozhodl oslovit, aby se stala tváří jeho kolekce. Na focení ale nebyla sama. Po jejím boku stanula před objektivem dvojčata Miroslav a Martin Dubovický. Ani před nimi, ani před fotografem Benediktem Renčem se žena nejslavnějšího českého moderátora nestyděla svléknout do podprsenky. Přes tu měla sako a navíc, kdo jiný než právě Monika by si mohl svlékání dovolit.

‚‚Dobře se mi s dvojčaty fotilo. Měli jsme super tým a s výsledkem jsem moc spokojená. Toužila jsem po dámském smokingu, což je docela složité sehnat. A Filip, který mě už nějaký ten pátek obléká, navrhl, že mi nechá ušít ne jeden, ale hned několik smokingů. Měla jsem svoji představu, Filip ji dotvořil a Bernhardt ušil do dokonalosti,‘‘ okomentovala focení sexy tmavovláska. Na focení se objevil i sám Leoš, který prý do práce profesionálů nemluvil a výsledek celé práce uvidí až později.

Atraktivní brunetka po boku Mareše jen kvete a je tak jednou z nejznámějších dam současné domácí scény. Módní ikona srší nejen charismatem a vtipem, ale může se pochlubit i fantastickou figurou a citem pro detail. Se svým milým určuje módní trendy a objevuje se na mnoha společenských akcích. Tvrdí, že soužití s Leošem je v podstatě práce na plný úvazek. Ten prý stále něco podniká a pořádá všemožné cesty. Jak se zdá, Česko našlo svého Davida a Victorii Beckhamovy.


Přečtěte si také