TopStar

3. července 2013 13:28

Dagmar Dandová

Monika Štiková: Festival je snobárna!

Bylo by divné, kdyby na největším filmovém festivalu v Čechách chyběl někdo z rodiny Štikových.

Mediální hvězda Ornella je s Josefem Koktou v Praze, a tak štičí klan na festival přijela reprezentovat matka Monika a otec Michal. Štikovi si vyšli na procházku po karlovarské kolonádě, ale nejvíc ze všeho se chtěli nechat vyfotit na červeném koberci. Podařilo se jim to tak napůl. Díky zábranám se mohli vyfotit s červeným kobercem jen jako s pozadím. Dál je totiž ochranka nepustila.

„Je to snobárna, ale i super fesťák většinou otřesných, rádoby intelektuálně laděných filmů,“ říká Monika Štiková, která se s manželem ubytovala rovnou v Grandhotelu Pupp. Štiková chtěla být přímo u zdroje. Právě tady, v nejluxusnějším hotelu v Karlových Varech, bydlí největší hvězdy filmového festivalu.

Při pití léčivých pramenů se matka Štiková snad konečně uklidnila z drsné mediální přestřelky mezi ní a Josefem Koktou, otcem jejího vnuka Quentina. Monika totiž pustila do světa zprávu, že je Ornella s Koktou právě na dovolené na Slovensku. Kokta se poté rozčílil a nechal Štikové ostrý vzkaz na facebooku. Rozzuřená Monika mu rychle odpověděla.

„Tak šílený Pepo ... můžu ti říct, že zcela normální by bylo jet na tu dovolenou a nééé se pořád potácet po zahrádkách a po Karlíně. Můj muž vždy dbal na to, aby naše děti byly skoro celé prázdniny na čerstvém vzduchu a měly červené tváře a byly zdravé, to pro nás pro oba byla priorita... Což u tebe, jak vidím, neplatí. A pokud já si vzpomínám, kdo neustále lhal a byl mistrem mystifikace ještě před měsícem, tak jsi to byl ty a ne já. My totiž na rozdíl od tebe nelžeme. A tak bychom byli rádi, kdyby sis svá obvinění, že někdo lže, nejdříve promyslel.“

Takže pozor, Štikovi nikdy nelžou!

-dad-


Přečtěte si také