TopStar

4. listopadu 2017 08:00

Moře, želvy a perfektní figura Marii Šarapovové

Nehledě na to, že je před námi poslední podzimní měsíc, některé hvězdy mají ještě pořád léto. Třeba třicetiletá tenistka Maria Šarapovová se vydala na dovolenou k mořskému pobřeží. Fotografie z dovolené zveřejnila sexy sportovkyně na svém Instagramu.

Na fotkách dívka předvádí ideální figuru v podobě dokonalých břišáků a útlého pasu. Není divu, vždyť Maria má sportovní tréninky na každodenním pořádku. Krom snímků, kde pózuje v plavkách jsou na Instagramu čerstvé třicátnice i fotky přírody a moře kolem ní, čímž provokuje své mnohé fanoušky. Kde přesně celebrita relaxuje zůstává stále v utajení, Šarapovová si neoznačuje svou geolokaci.

Late arrival

Příspěvek sdílený Maria Sharapova (@mariasharapova), Lis 2, 2017 v 1:14 PDT

Lava

Příspěvek sdílený Maria Sharapova (@mariasharapova), Lis 2, 2017 v 2:31 PDT

Maria by se klidně mohla opět angažovat jako modelka, všechny předpoklady jí byly dány do vínku.

Cove

Příspěvek sdílený Maria Sharapova (@mariasharapova), Lis 2, 2017 v 1:09 PDT

Připomeňme, že Maria byla na 15 měsíců diskvalifikována za doping a návrat dívky na kurt byl hotovou senzací. Vyhrála hned první kolo US Open a porazila tak Rumunku Simonu Halepovou, druhou nejúspěšnější tenistku světa. Ve čtvrtém kole však Maria prohrála s Litevkou Anastasijí Sevastovovou. Posléze ji čekal zápas WTA Tianjin (Čína), kde ve finále 15. října porazila běloruskou hvězdu Arinu Sobolenko.

Tuesday Blues #DND

Příspěvek sdílený Maria Sharapova (@mariasharapova), Říj 31, 2017 v 2:20 PDT


Přečtěte si také