TopStar

14. března 2014 16:50

Dagmar Dandová

Moučné červy, injekční stříkačky a hlava mrtvého koně! Těmito hrůzami se obklopila Gážiová před porodem!

Zpěvačka Lucia Gažiová, která vystupuje pod jménem Malá Zoe, je umělkyně každým coulem. Ani poslední stádium těhotenství ji nezabránilo v tom, aby natočila kontroverzní videoklip k písni Briezky.

"Je to vlastně o lidech, kteří se nezvládli začlenit do společenské normy," líčí Lucia, která si ve videoklipu zahrála těhotnou feťačku. "V naší společnosti jsou bohužel lidé, kteří nemají domov, žijí na ulici a fetují a téměř nidko se nad tím nepozastaví," míní zpěvačka s tím, že by právě skrz píseň Briezky chtěla na tuto problematiku poukázat.

Jako režisér se na videoklipu podílel syn skladatele Karla Svobody - manžel Lucie Petr: "Je podle mě hezký, že Lucie dala na pranýř své tělo umění. I když je těhotná, stejně v sobě nezapřela umělkyni a šla do toho. Jsem rád, že jsem jí mohl pomoci s režírováním," svěřil se Svoboda.

Kontroverzní klip už pomalu dělí diváky a posluchače na dvě části. Pro někoho děsivé a nechutné scény, pro jiné obraz naší společnosti, nad kterou nesmyslně zavíráme oči.

To byl ale přesně cíl Lucie. "Myslím, že umělec je od toho, aby na něco upozornil, vyvolal emoce, aby svou tvorbou ostatním něco dal a ne aby řešil, jestli ho národ bude milovat," uzavírá Gažiová.

No mrkněte se na klip:

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také