TopStar

25. října 2017 11:32

Mrazivé přiznání americké zpěvačky: Když jsem byla hodně hubená, měla jsem chuť se zabít

Americká zpěvačka Kelly Clarksonová přiznala, že se chtěla zabít, když byla na vrcholu kariéry a byla štíhlá jako proutek.

Populární americká zpěvačka Kelly Clarksonová v rozhovoru pro časopis Attitude pootevřela svou 13. komnatu. Přiznala, že v dobách, kdy byla nejen na vrcholu své kariéry, ale především když byla velmi štíhlá, měla chuť se zabít.

„Když jsem byla opravdu hubená, chtěla jsem se zabít. Byla jsem zdevastovaná zevnitř i zvenčí po čtyři roky svého života,“ uvedla pro Attitude. Vzápětí dodala, že v showbyznysu nikoho nezajímají vaše starosti, protože to je prostě součást profese.

Kelly své tělo jednu dobu trápila hladem a soustavným cvičením, což si samozřejmě poté vybralo svou daň. U mladé zpěvačky to byly právě psychické problémy.

Americká hvězda dodává, že si je vědoma toho, že se dlouhou dobu obklopovala negativními lidmi a na její psychice se to velmi odráželo. Zároveň ale dodává, že díky těm dobrý lidem kolem sebe se z tohoto období dostala a nyní je vnitřně vyrovnaná.

Vítězka vůbec první řady pěvecké show American Idol má za sebou různá váhová období. Věříme, že současná spokojenost, kterou srší, ji vydrží co nejdéle.


Přečtěte si také