TopStar

16. června 2018 18:45

MS 2018: Anna Kurnikovová fandí s pětiměsičním Nicholasem fotbalu!

Mistrovství světa ve fotbale sleduje celý svět. Do Ruska se sjeli fanoušci celého světa. Tenistka a novopečená maminka Anna Kurnikovová z Miami sice nepřijela, i přesto zápasy bedlivě sleduje. Dívka jako pravá sportovkyně miluje fotbal a zdá se, že její pětiměsíční synek Nicholas bude zapáleným fanouškem také.

Ruská tenistka, která již ukončila kariéru, zveřejnila na svém Instagramu fotku, na jejímž pozadí je televize a zápas týmu její rodné země. V popředí je Anna se synkem Nicholasem, který drží v rukou fotbalový míč s motivem Mistrovství světa 2018. ‚‚#Rusko, #Mistrovstvísvěta2018, #Ruskodotoho,‘‘ připsala Kurnikovová ke svému příspěvku.

Otec Nicholase, dvaačtyřicetiletý zpěvák Enrique Iglesias ale obeznámil svá dítka s fotbalem dlouho před začátkem Mistrovství. Teď už je dvojčatům ale téměř šest měsíců a musí se tak vzdělávat více do hloubky. Uvidíme, zda se hvězdní rodičové pochlubí svými ratolestmi u fotbalu v blízké budoucnosti znovu.

Dvojčata Lucy a Nicolas se narodila 16. prosince v Miami, a že to bylo pořádné překvapení. Do té doby média vůbec nevěděla, že dvojice dítě čeká, natož hned dvě! ‚‚Byli v kontaktu jen s rodinou a svými nejbližšími. Celkově tento pár vede dost uzavřený styl soukromí, média nemají šanci,“ nechal se slyšet blízký přítel obou z dvojice.

Sdílejte článek
Štítky fotbal Rusko fotbalové mistrovství světa

Přečtěte si také