TopStar

13. listopadu 2017 12:48

MTV Europe Music Awards 2017 - Kdo vyhrál, kdo šokoval

V Londýně proběhla nejočekávanější událost roku, udílení hudebních cen MTV Europe Music Awards, na které se sešlo několik desítek hvězd showbyznysu. Na červeném koberci se prošla jména jako Jared Leto, Lana Del Rey, Demi Lovato, Natalie Dormer a mnohá další. A povinný dress code? Žádná pravidla zde neplatila. Podívejte se sami!

Před několika hodinami zveřejnili organizátoři udílení cen MTV Europe Music Awards jména muzikantů, kteří letos získali některé z prestižních ocenění. Nelze opomenout i to, že MTV EMA není jen ceremonií přebírání sošek, ale i jakousi módní přehlídkou nejextravagantnějších outfitů hvězdných hostů a jejich pestrá vystoupení. V letošním roce se předávání uskutečnilo ve Velké Británii. Již po šesté! Ovšem teprve po druhé se odehrálo v Londyně. Do té doby byla hostitelskými městy Glasgow, Belfast, Edinburgh a Liverpool. Show, jejíž moderátorkou se stala Rita Ora, byla zasazena do krytého sportovně-koncertového komplexu Wembley.

Bez hudebních vystoupení by nebyl večer to pravé ořechové. Jedno z vystoupení zajistil světoznámý rapper Eminem, který byl zároveň přiznán jako nejlepší (po desáté!) hiphopový interpret. Rapper si pro hosty připravil svůj nový hit Walk on Water, který vydal společně se zpěvačkou Beyoncé teprve před pár dny.

Celá událost se neobešla ani bez vystoupení samotné moderátorky, triumfálního vítěze roku Shawna Mendese (odvezl si domů hned několik cen), Demi Lovato, Travise Scotta a dalších populárních interpretů. Za prestižním oceněním si přijely nejen světoznámá jména, ale i vycházející hvězdy.

Seznam oceněných na MTV Europe Music Awards 2017:

Nejlepší umělec - Shawn Mendes

Nejlepší hiphopový interpret - Eminem

Nejlepší alternativní kapela - Thirty Second To Mars

Nejlepší hudební video - Humble, Kendrick Lamar

Nejlepší popová kompozice - Havana, Camila Cabello

Nejlepší píseň - There's Nothing Holdin' Me Back, Shawn Mendes

Nejstylovější interpret - Zayn Malik

Největší fanouškovské zázemí - Shawn Mendes

Nejlepší debut roku - Dua Lipa

Nejlepší vizuální efekty - kapela Leningrad

Nejlepší elektronický projekt - David Guetta

Nejlepší americký interpret - kapela Fifth Harmony

Nejlepší kanadský interpret - Shawn Mendes

Nejlepší britský a irský interpret - Louis Tomlinson

Nejlepší živé vystoupení - Ed Sheeran

Nejlepší rocková skupina - Coldplay


Přečtěte si také