TopStar

29. září 2017 17:40

Jiří Kubeš

To musíte vidět! Madonna si v přímém přenosu zahrála na rappera i Kim Kardashian

Nestárnoucí devětapadesátiletá provokatérka Madonna se zúčastnila Noční Show Jimmyho Fallona, kde měla původně představit svou kosmetickou kampaň. Vše se však zvrhlo a spolu s moderátorem si zahrála v rubrice Lip Flip. Hra spočívala ve výměně úst i hlasu obou aktérů díky počítačové montáži. V průběhu parodovaných monologů vypíchl Jimmy zpěvaččin afektovaný britský akcent a Madonna se zas vysmála nejen brooklynskému původu humoristy, ale i Kim Kardashian.

Popová královna už pamatuje ledacos, na tohle natáčení ale jen tak nezapomene! Po vyzvání moderátora Jimmyho Fallona, ať předvede Kim Kardashian přicházející a odcházející z večírku, vystřelila Madonna precizní intonaci arménské modelky. Poukázala i na její řečové (ne)dostatky v projevu, čímž rozesmála celé publikum ve studiu a vysloužila si bouřlivý aplaus. Později zveřejnila zpěvačka své dojmy z natáčení na sociální síti.

Dont Give Me any Lip Jimmy Fallon!! @jimmyfallon @mdnaskin @andylecompte @visionaaron @eyobyohannes @fallontonight @ysl #givegoodface #mdnaskin @moschino

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna), Zář 25, 2017 v 11:48 PDT

„Opovaž se mi odmlouvat, Jimmy Fallone,“ napsala někdejší sexy rebelka k příspěvku.

Tohle vystoupení Madge bylo jedno z těch vydařených. Asi se poučila z nedávného faux pas na prestižní akci Met Gala, kde než za dámu, působila jako osvědčená nestydatá babička. Posuďte však sami, na každého se najde labužník!

#rebelheart #metgala #metgalamadonna #madonna #rebeldheart #rebeld #heart #queen #queenpop #bitchimmadonna #sexy #mdna #madga #icon #dance #music #brasil #cd #album #song #single #gay #party #love #infinity #show #dance #iluminati #pole

Příspěvek sdílený Cristian Bueno (@cristianciara), Kvě 2, 2016 v 6:24 PDT

Sdílejte článek

Přečtěte si také