TopStar

26. března 2018 14:06

Muži, kteří se stali otci po padesátce! A jak jim to svědčí?

Před pár dny oslavil hollywoodský herec Bruce Willis 63. narozeniny. Ve svém věku vychovává pyšný tatínek dvě dcerky - šestiletou Mabel a čtyřletou Evelyn. A není jediný slavný, kterému se narodily ratolesti v poměrně pokročilém věku. Pojďme se podívat na slavné tatínky, kteří jsou krok od důchodu, i přesto se věnují výchově novorozených potomků.

Mel Gibson (62)

Hvězdný herec Mel Gibson se už přes 2 roky schází se sedmadvacetiletou scénáristkou Rosalind Ross. Před rokem porodila hercova vyvolená syna a dítko se tak stalo v pořadí devátou ratolestí Gibsona, zatímco v dívčině případě se jedná o dítě první. Melova bývalá žena Robyn Moore porodila filmové hvězdě 7 dětí, ovšem roku 2009 odešel Gibson k ruské pianistce Oksaně Grigorievě, která mu porodila dcerku Lucii.

Alec Baldwin (59)

Koncem loňského roku se ukázalo, že hercova třiatřicetiletá žena Hilaria Baldwin čeká čtvrté dítě. Alec si vzal Hilarii v roce 2012 a v současnosti vychovává své tři potomky, čtyřletou Carmen, dvouletého Rafaela a ročního Leonarda. Baldwin má také dvaadvacetiletou dceru Ireland, která se narodila jeho bývalé ženě, herečce Kim Basinger.

Hugh Grant (57)

Hollywoodský herec Hugh Grant se stal otcem už popáté. Dítko mu porodila pětatřicetiletá Anna Eberstein. Pár má v současnosti tedy 3 společné ratolesti, roku 2012 se jim narodil syn a po třech letech dcera. Herec má ještě 2 potomky z předchozího vztahu s čínskou herečkou Tinglan Hong šestiletou Tabithu a čtyřletého Felixe.

Bruce Willis (63)

Bruce Willis a jeho milá, sedmatřicetiletá Emma Heming, jsou spolu téměř 10 let. Pár vychovává dvě dcery - Mabel, která se narodila roku 2012, a tříletou Evelyn. Celkem má Willis dcer 5, 3 z toho pochází ze vztahu s herečkou Demi Moore.

Michael Douglas (73)

V srpnu roku 2000 porodila herci Catherine Zeta-Jones syna Dylana a po třech měsících se dvojice vzala. V dubnu roku 2003 se dvojici narodila dcerka Carys.

Al Pacino (77)

Herec nikdy nebyl ženatý a hrdě proplouvá životem se statusem věčného mládence. Je ale pravda, že to mu nepřekáželo udělat si hned 3 děti. První hercův potomek, dcerka Julie se narodila roku 1989 učitelce herectví. Dvojčata Anton a Olivia pochází od herečky Beverly D'Angelo z roku 2001. Pacinovi tehdy bylo 61 let.

Robert De Niro (74)

Roku 2012 se Robert De Niro a jeho žena Grace stali rodiči dcerky Helen Grace. Dívka, která je druhým dítětem této dvojice, se narodila náhradní matce. V březnu 1998, rok po svatbě, se ale dvojici podařilo přivést na svět dítě vlastními silami. Tehdy se dvojici narodil syn Elliot.

Robert má i syna Rafaela z prvního manželství s herečkou Diahnne Abbott. Mimo to má herec ještě dvojčata Juliana a Aarona. Ty porodila náhradní matka rovněž, jen byl v té době s modelkou Toukie Smith.

Sdílejte článek
Štítky Mel Gibson Robert de Niro Hugh Grant Alec Baldwin Demi Moore Bruce Willis Emma Heming Michael Douglas Catherine Zeta Jones

Přečtěte si také