TopStar

18. července 2018 12:47

Ilona Blašková

Muzikál Mamma Mia se po deseti letech vrací do kin!

Po deseti letech se vrací do kin muzikál "Mamma Mia". Světová hitovka plná notoricky známých písniček švédské hudební skupiny ABBA se tak dočkala pokračování. Jenomže. Budete potřebovat manuál, abyste se ve filmu neztratili. Snímek totiž nenabízí jeden příběh, ale rovnou dva! A ty se ještě navzájem prolínají!

Filmový muzikál Mamma Mia je zpátky a děj pokračuje přesně tam, kde před deseti lety skončil. Sophie znovu otvírá rodinný hotel a na slavnostní otevření samozřejmě pozve i své tři tatínky. „Asi bych do pokračování nešla, kdybych nevěděla, že i ostatní na to kývnou. Ale všichni souhlasili s natočením dalšího dílu. Takže jsem tady i já a tohle všechno kolem je strašně bláznivé,“ řekla představitelka jedné z hlavních rolí, herečka Amanda Seyfried.

„Vůbec jsem nečetl scénář, jen jsem se zeptal: Bude tam Meryl? A můj agent odpověděl, že ano. Takže jsem řekl: V tom případě se mnou počítejte. No, a až poté jsem začal studovat scénář,“ prozradil herec Pierce Brosnan.

Meryl Streep se sice objeví ve filmu, ale bude tam jen krátce. Nahradí ji herečka Lily James, která bude představovat její mladší já. A tím se vlastně ve filmu rozehraje další příběh, který zavítá zpátky do minulosti. „Byla na mě strašně milá. Povzbuzovala mě a byla cool. Prostě je to neuvěřitelná osobnost“ sdělila své pocity herečka Lily James.

A ve filmu budou nejen mladší náhradníci hollywoodských matadorů, ale i pěvecká star Cher, kterou režisér obsadil do role šmrncovní babičky. „Pro mě to bylo složitý naskočit do rozjetého vlaku. Všichni se znají, jsou jako rodina. A já jsem si říkala, že to asi nezvládnu. Ale bylo to skvělé,“ prozradila zpěvačka Cher.

Sdílejte článek

Přečtěte si také