TopStar

23. října 2017 12:04

Jiří Kubeš

Muzikál Muž se železnou maskou bude mít brzy premiéru

Už 1. listopadu bude mít na českých prknech premiéru nový muzikál "Muž se železnou maskou". Byli jsme se podívat na zkoušce, abychom pro vás zjistili podrobnosti.

První zkouška v kostýmech a necelých 14 dnů do premiéry...Nervozita je cítit na každém kroku. „Já jsme ale úplně v pohodě. Nejsem vůbec nervozní a myslím si, že to zvládneme...,“ říká dost nejistě zpěvák Petr Kolář.

Zkoušky kromě jevistě probíhají i v zákulisí a na chodbách. Nervozitu si ale nepřipouští ani zkušený herece Václav Vydra „Já už nervozní nebývám. Vím, že se toho moc zkazit nedá. Maximálně pár lidem večer, ale tenhle muzikál je pro mě takový hektický. Zkoušek bylo hodně, ale na mojí roli jsme tři a tak ještě trochu tápeme, to je jediné,“ říká se smíchem.

Tito dva matadoři jsou ostřílení borci. Ale co mladší generace herců? Například Vojta Drahokoupil: „Jsem hrozně nervozní. Máme toho před sebou ještě hodně. Máme plný týden zkoušek, generálky, předpremiéry...ale myslím si, že se to už dává dohormady a klapne to.“ říká nadějný zpěvák.

A co další účastníci jako třeba David Gránký? No, tak na to se musíte mrknout už v reportáži!

Sdílejte článek

Přečtěte si také