TopStar

20. prosince 2018 12:00

Muzikálová kráska nadělila svému muži předčasný dárek k Vánocům, chlapečka Marka!

Poslední týdny se s porody roztrhl pytel. Dlouho očekávaný potomek se narodil i krásné zpěvačce Karolíně Gudasové (26). Jen rok po dceři Emilce přišel na svět i chlapec Marko. Porod se sice neobešel bez komplikací, oba jsou teď ale v pořádku. A my gratulujeme!

‚‚3. adventní neděle byla pro nás speciální. 16.12.2018 v 17:26 se nám narodil Marko Neuvirth. Vážil 3900 g a měřil 52 cm. Nebyl to úplně vysněný porod, trápil nás kluk 3 dny, ale zvládli jsme to a jsme v pořádku,‘‘ pochlubila se kráska na svém Instagramu.

Karolina si svého milého Michala Neuvirtha vzala letos v květnu, a to hned dvakrát! První svatba proběhla na úřadě v Neštěmicích v Ústí nad Labem a druhá na žhavé pláži v Řecku.

Je zajímavé, jak se zpěvačka a hokejista poznali. Společně s Michalem v Philadelphii hraje také Radko Gudas, který je Karolíniným bratrem. No a právě ten vše zinscenoval. "Naše první rande bylo se svolením bráchy a šli jsme na moc hezkou večeři. Bohužel jsme tam potkali pár spoluhráčů, takže o tom hned druhý den věděl celý tým,‘‘ nechala se slyšet Karolína s úsměvem na tváři.

Sdílejte článek
Štítky Vánoce vánoční dárek

Přečtěte si také