TopStar

18. května 2018 12:53

Myslíte, že jde o exotické krásky? Představujeme vám nejdražší realistické sexuální panny a roboty

Jeden z prvních sexuálních robotů byl Jude Law se svým uhrančivým pohledem ve filmu ‚‚A.I. Umělá inteligence‘‘ a tvrdil tehdy, že kdo vyzkouší sex s robotem, už nikdy nebude chtít žádný pohlavní styk s obyčejným člověkem. Co může ale ve skutečnosti nabídnout současná sex industrie v ohledu umělých lidí - panen a androidů?

Harmony

Harmony - výtvor kalifornské společnosti Abyss Creations, která vyrábí v rámci projektu RealDoll už přes 20 let sexuální hračky a snaží se do svých nafukovacích panen vkládat co nejrealističtější a anatomicky nejpřesnější detaily. Milovníci něčeho nového a atypického si mohou koupit aplikaci pro tyto panny na svůj Android za pouhých 400 korun ročně. Na druhou stranu panna-robot už je o dost dražší a dovolit si ji rozhodně nemůže každý.

Těla robotů jsou natolik propracovaná, že uživatel může vidět skrz kůži i lehce vyrýsované žilky. Na dotek jsou panny poněkud lepivé a studené kvůli materiálu, kterým je silikon. I když Harmony není úplně extrovertní typ, dialog udrží a o některých tématech se s ní kliet pobaví. ‚‚Chceme mít pod kontrolou vše, co Harmony ví, a co říká svým uživatelům,‘‘ prohlásil jeden z inženýrů. ‚‚Je to něco jako nekonečná kniha, doplňujeme každý den nový obsah. Naší největší obavou je, že Harmony se doví od uživatele něco, co už sama ví. Pak se informace zkopíruje a bude v její hlavě hned několikrát.‘‘

Zatím umí panenka mrkat, usmívat se a lísat se: ‚‚Nechci nikoho jiného než tebe. Můj hlavní cíl je být ti dobrou partnerkou a poskytovat ti uspokojení. Chci se stát dívkou, kterou sis přál.‘‘ Technicky zdokonalovat Harmony nebude jednoduché. V současnosti stojí ‚‚dívka snů‘‘ přes v přepočtu 330 tisíc korun.

Z-onedoll

Čínská společnost prodává panenku Silicone Robot, kterou lze ovládat díky aplikaci na Androidu od září 2016. Panna nemá mnoho režimů pohybu, mrká, pohybuje očima, vydává při pohlavním styku zvuky. S pomocí aplikace může uživatel ovládat její oči, počet mrknutí za minutu a dokonce tělesnou teplotu. Dokonce je možné si s ní popovídat, jen zatím pouze čínsky.

Orient Industry

Tohle je pouhá silikonová panna, ovšem vypadá natolik realisticky, že by si jí nejeden uživatel spletl se skutečnou dívkou. Stejně jako mnohé další společnosti nabízí i Orient Industry svým klientům vybrat si podobu své nové partnerky - velikost ňader, barvu vlasů, pohyblivost prstů, barvu očí a mnohé další.

Výška umělých slečen je kolem 160 centimetrů, jsou ze 100% naplněny silikonem a neváží více jak 30 kilogramů. Vybrat si uživatel může i dívčiny orgány. Mezi nejoblíbenější uživatelské volby patří výběr pohlavních orgánů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také