TopStar

28. března 2018 12:50

Na červeno: Heidi Klum se předvedla ve fantastickém outfitu na show ‚‚Amerika má talent‘‘

Minulý víkend byl pro Heidi Klum pořádně náročný. Sobotu trávila modelka na předávání Kid‘s Choice Awards 2018 a o den později se kráska vydala na natáčení nové epizody show ‚‚Amerika má talent‘‘. Zde zvolila úspěšná topmodelka luxusní červený outfit a právě na ten se teď podíváme z blízka.

Na červený koberec zvolila čtyřiačtyřicetiletá modelka outfit totožné barvy - šortky a sako módního domu Rasario pokryté glitterem. Celý look doladila Heidi červenými sandálky na vysokých jehlách. Masivní kruhové naušnice, rozpuštěné vyžehlené vlasy a ostře červená rtěnka - Klum působila zkrátka jako femme fatale, ostatně jako vždy.

Média v současnosti ale nepíší jen o skvělém vzhledu modelky, ale i o jejích investicích. Krásná blondýnka koupila před nedávnem loft v New Yorku za v přepočtu 100 milionů korun. Žít v luxusních apartmánech na Manhattanu bude Heidi se svými dětmi, ovšem bez svého milého. Po rozchodu s přítelem Vitem Schnabelem tvrdí, že se zatím k nové lásce neodhodlala. Před natáčením se ale zdálo, že Heidi nového přítele má. Paparazziové ji zaznamenali za polibky s kytaristou a někdejším členem kapely Tokio Hotel Tomem Kaulitzem.

„Možná jsem v hloubi duše zkrátka hippie,“ nechala se Heidi slyšet. I když kariéru modelky Klum v podstatě pověsila na hřebík, stále má postavičku jako lusk. Heidi má sice čtyři děti, dcery Helene, Lou a syny Henryho a Johana, i přesto si ji mnohé dvacítky mohou vzít za příklad. A taky že berou. Tahle modelka se dala na televizní branži a v současnosti vybírá v pořadu ‚‚Německo hledá topmodelku‘‘ svou nástupkyni.

Sdílejte článek

Přečtěte si také