TopStar

27. února 2018 10:01

Na Česko-Slovenském plese to jen hýřilo celebritami! Kdo zářil nejvíce?

Česko-Slovenský ples je pro většinu známých tváří nejdůležitější událostí sezóny. Každý se chce blýsknout, ať už outfitem, tak partnerem, ne každému se ale vždy zadaří. Ačkoli někteří působili na úrovni a zářili jako hvězdy na nebi, některým se nepoštěstilo a vypadali spíše jako zoufalé balóny v pytli.

V pražském Obecním domě se popáté odehrál Česko-Slovenský ples. Celá ceremonie se nesla v duchu stého výročí vzniku Československa a 25 let od vzniku samostatné České republiky a Slovenska. Všude se to hemžilo moderátorkami, zpěvačkami i hereckými hvězdami. Kdo se tedy na veleakci objevil? Kupříkladu Monika Bagárová, Celeste Buckingham, Nela Boudová, Andrea Kerestešová, Gabriela Lašková či Hana Gregorová.

Letos se na akci objevil i sám pořadatel Lumír Mati, a dokonce se plánoval zúčastnit Karel Gott a riskovat tím své zdraví. Den před celou slávou se ale omluvil, jelikož kvůli chřipce dorazit nemohl. Jedním z nejzářnějších bodů se ale stala Miss 2015 Nikol Švantnerová, která se objevila po boku přítele. A ten svou milou nemohl spustit z očí. Zda kvůli hluboké lásce, či kvůli diamantovým šperkům, které Švantnerová zvolila, to nechť zůstane tajemstvím.

Nejen Česká Miss zvolila drahé šperky. I modelka a blogerka Nikol Moravcová na sobě měla extrémně drahý prsten a naušnice, konkrétně v hodnotě 650 tisíc korun. I na ni dával pozor její doprovod, slovenský snoubenec, a byl snad ještě nervoznější než samotná kráska. Šperky nebyly hlavní dominantou Nikolina looku, její šaty byly v barvách trikolóry. ‚‚S mým přítelem jsme československý pár. Je to 100 let od vzniku této republiky, takže návrhářka Míša Ducká vytvořila tento model speciálně na dnešní večer,‘‘ okomentovala blondýnka svůj outfit.

Zpěvačka Monika Bagárová předvedla přítele také, muzikant Dávid Hodek je sice o 3 roky mladší, i přesto tvoří s tmavovlasou kráskou pár už rok. Ačkoli prý tančit Moničin partner neumí, udělal vše pro to, aby zpěvačce nebyl pro smích a pořádně se snažil!

Jako hudební představení se objevila jména jako Felix Slováček, Eva Urbanová, Bára Basiková či Marcela Laiferová. Předtančení si vzal na starost Balet Národního divadla a slovenský lidový umělecký kolektiv SĹUK.


Přečtěte si také