TopStar

5. července 2018 15:27

Ilona Blašková

Na festival do Karlových Varů přijela i řada sportovců. Kdo to rozjel a kdo si dává majzla?

Do Karlových Varů na filmový festival zamířili i sportovci, jako například Radek Štěpánek, Tomáš Ujfaluši nebo Vavřinec Hradílek.

Tenista Radek Štěpánek přijel do Varů jen na skok. Stihl pracovní povinnosti i večírek s přáteli. A ten byl asi dost vydařený, když pro ně přijelo osobní auto a narvalo se jich tam rovných sedm. Čtyři seděli vzadu a tři vepředu. V době vrcholové kariéry by si takový přestupek asi nedovolil. „Když jsem hrál, tak při kariéře u mě alkohol neexistoval. Samozřejmě když se podařilo vyhrát, tak se to oslavilo,“ řekl tenista, který pospíchal domů za manželkou Nicole Vaidišovou. „Čekáme narození potomka, takže k tomu směřuje veškerý můj život. Musím říct, že poslední dva dny cítím určitou nervozitu, takže jsem nervózní,“ dodal.

Na pár dnů přijel nasát atmosféru i Vavřinec Hradílek. „Já jsem nachlazený, i když se možná zdá, že mám hlas jako po nějaké party. Musí se člověk hlídat. Dřív jsem to vždycky po sezóně doháněl a pařil,“ prozradil sportovec.

Kdo se toho rozhodně nebojí, je plzeňský fotbalista Daniel Kolář, který polonahý pobíhal po Karlových Varech, ukazoval sprostá gesta, močil na ulici a popíjel až do rána. Teď ho čeká tučná pokuta.

To Tomáš Ujfaluši se vždycky snažil to nepřehánět. „Tak určitě, člověk si někde s kamarády na chatě dá trošičku víc,“ reagoval.

Sdílejte článek

Přečtěte si také