TopStar

6. dubna 2018 15:00

Ilona Blašková

Na jednom pódiu se tentokrát sešli Matěj Ruppert a Vladimir 518

R&B a hip hop? Na jednom pódiu Vladimir 5-1-8 a Matěj Ruppert. A divili byste se, kolik toho mají společného!

Kromě výrazné vzrůstové nejednoty mezi rapperem Vladimírem 518 a zpěvákem Matějem Ruppertem moc rozdílů nenajdete. Kromě toho, že si povahově a dokonce i hudebně sedli, před pár měsíci se oběma narodila druhá dcerka. „Je to nesmírně krásný, ale zároveň je to velmi namáhavý. Hlavně teda pro mojí ženu. Já se snažím pomáhat, ale daleko náročnější je to pro tu maminku. Asi největší chyba je co může člověk jako rodič udělat, že se začne snažit,“ prozradil Ruppert.

„My jsme dřív hráli takovou hru, že jsme si říkali, nezpíváš v nějaké kapele? A on jojo, já mám kapelu. Já taky, to je zajímavý. A nemáš děti? No mám, ty vole a mám dcerku. Teď se mi narodila druhá. Mě taky to je neuvěřitelný! Nemáš psa? No mám, a co posloucháš za muziku? A takhle jsme jeli dál a dál a zjišťovali jsme, že jsme si strašně podobný. On je opravdu jak můj brácha. Vždycky si říkáme, že se těšíme až spolu zestárneme, což u něj se pomalu děje,“ řekl Vladimír 518.

Ano, tihle dva hudební veteráni totiž letos slaví 40. narozeniny. Zatímco Vladimír si bude roli třicátníka užívat ještě do srpna, Matěj už má bujarou oslavu kulatin za sebou. „Já jsem začal sbírat boomboxy, což jsou kazeťáky na rameno, které se nosili v 80. letech. Od manželky jsem dostal krásný „elpíčko“ Blade Runner limitovanou edici. No a úžasný dárek jsem taky dostal Jakuba Prachaře, Vojty Dyka a Ondry Brzobohatého. Společně s jejich partnerkami se složili a koupili mi úžasný scooter,“ řekl Matěj.

A tak zatím co Matěj první slunečné dny tráví na dvou kolech, Vladimír píše knížku o Zanzibaru „Dostal jsem takovou výzvu. Jestli bych chtěl zpracovat knihu o Zanzibaru, což jako zní úplně bláznivě. Ale po první obhlídce ostrovů jsem zjistil, že je to pro mě neuvěřitelně zajímavý a plodné téma. Je to obrovská zkušenost, protože je to návrat k původu civilizace. A člověk se začne hlavně dozvídat o sobě a o naší civilizaci a o naší struktuře, ve které žijeme. Takže pro mě je to obrovský posun,“ prozradil Vladimír.

Sdílejte článek