TopStar

2. září 2018 17:50

Markéta Škorňová

Na každém šprochu pravdy trochu? Je pravda, že tito hvězdní pánové mají malé nádobíčko?

Být slavným nepřináší vždycky jen ovoce. Může se totiž stát, že se novináři začnou šťourat i v těch nejchoulostivějších věcech, o kterých by pomlčel i normální smrtelník, natož pak celebrita. Jenže když už si jednou hvězda světového formátu, musíš čelit různým spekulacím. O těchto fešácích se šušká, že jim příroda zrovna moc velké nádobíčko nenadělila!

Jude Law (45)

Jude Law - "Alfie", 2004

Posted by Cinema amore mio on Tuesday, November 1, 2016

Tento britský fešák má takové charisma, že by ho mohl doslova rozdávat. S čím však hýřit nemůže, to jsou centimetry v kalhotách. Patrné je to na fotografiích, díky kterým prasknul poměr s chůvou jeho dětí. Právě na nich je zřejmé, že populární „rozsévač“ se zrovna nemá čím chlubit.

Ashton Kutcher (40)

Ashton Kutcher, American actor

Posted by All Handsome Men on Sunday, October 23, 2016

Ani tento hollywoodský sympaťák prý nemůže oslnit bůh ví jakou výbavou. A kdo tuhle informaci předal veřejnosti? Nikdo jiný než již zesnulá herečka a bývalka Ashtona Brittany Murphy (†32). Byla to právě ona, kdo se při jednom z rozhovorů zmínila, jak to má s velikostí oblíbený herec. „No jo, jsou spolu. A já vám řeknu, proč. On neřeší věk a ona evidentně nedostatečnou velikost. Hlavně, že jsou spolu šťastní,“ drze poznamenala Brittany.

Daniel Radcliffe (29)

Divadelní nadšenci, kteří měli možnost shlédnout kontroverzní představení Equus, jenž se hrálo jak v Londýně, tak i na slavné Broadwayi, nám dají jistě za pravdu. Daniel předvedl ve hře, která pojednává o muži sexuálně posedlém koňmi, exceletní výkon. Kritici napříč divadelním světem mladého herce vychvalovali do nebes. Jenže nejen výkon britského miláčka vzbudil obří reakce. Diváci si nemohli nevšimnout, že jeho nářadí není ani zdaleka tak velké, jako úspěch této hry. Zvláštní, že si představitel kouzelníka Harryho Pottera během čarodějných let nic většího do kalhot nepřičaroval, viďte!

Teď si ale pojďme spravit náladu a podívejte se na ty nejobdařilejší světové celebrity!

Sdílejte článek
Štítky Hollywood celebrity nádobíčko

Přečtěte si také