TopStar

31. května 2018 18:00

Ilona Blašková

Na konci července v Praze propukne největší gastro kulturní festival ve střední Evropě – Asian fest!

Teď se všichni zbláznili, a jezdí do Asie. Jako nový trend! Kdo chce být in, letí na východ. A tak jsme zjišťovali proč.

Většina z těch, co jednou Asii navštívili, se okamžitě do tohoto kontinentu zamilovali a vrací se tam pravidelně zpět. „Kdo mě zná, tak ví, že já Asii prostě miluji. Všechny naše cesty vedou do Asie. A až na dvě země, jsem byla všude,“ řekla food blogerka Kateřina Saint Germain.

„Strašně se mi libí ta pokora a ta jejich pracovitost. A taková hezká hierarchie. Že mají úctu ke starším. To obdivuji i u tatínka,“ prozradila Monika Leová. Právě tatínkovi Monika vděčí za svůj exotický vzhled. Ona sama byla ve Vietnamu dvakrát a rodina jejího otce v Čechách ani jednou. Měli přijet až teď, na blížící se svatbu, ale… „Snažíme se sem dostat rodinu z Vietnamu – babičku, strejdu, tetu, a sestřenici. Ale nějak se nám nedaří získat víza. Takže je možné, že na svatbě ani nebudou,“ řekla Monika.

Ochutnávku Asie se vším všudy přiveze do České republiky Asian fest. „Je to největší festivalová událost vůbec u nás nejenom o velikosti, ale i jakým způsobem to mají promakaný a jak se snaží zabavit lidi. Myslím si, že to tady u nás nemá obdoby,“ řekl tanečník Yemi.

Na Asian festu, který bude na konci července v Praze, můžete být i vy! Tak pečlivě sledujte náš Facebook, kde se dozvíte víc!

Sdílejte článek

Přečtěte si také