TopStar

28. března 2018 15:00

Ilona Blašková

Na premiéru nového animovaného filmu Králíček Petr přišla řada celebrit

Velikonoce jsou za dveřmi a do kin se právě dostal animovaný film Králíček Petr. A to je biják nejen pro děti!

Na dabingovém znění a písničkách snímku Králíček Petr se podílela řada českých celebrit. Protože už částečně tušili, o co půjde, premiéru si nechtěli nechat ujít. „Já jsem dělala hudební režii písniček. Takže jsem dostala lístky a těšíme se, protože to nebude jen tak obyčejná pohádka. Je to takové lehce drsnější, prozradila Linda Finková. To zpěvák Ondřej Ruml nazpíval do filmu poslední písničku a také tam namluvil malou roli vrabce, který rappuje. Společně s manželkou milují filmy a pohádky pro děti.

Mezi řadou rodičů se objevili i prarodiče Rosákovi „Já jsem si zrovna uvědomil, když jsem vezl vnučku k nám, že si to teď užívám víc, než jako otec. Protože jednak jsem neměl tolik času a jednak to ten děda s tou babičkou víc ocení,“ prozradil Jan Rosák.

„Já mám pohádky ráda, protože mají hezké konce. A to se mi líbí. Reálný život je jiný. Takže si to aspoň člověk zpříjemní těmi pohádkami,“ řekla někdejší Miss Kateřina Stočesová. Doma u Romana Vojtka se vždy nejdříve podívají na trailer a podle toho se rozhodnou, zda na film půjdou. Jeho dcera viděla trailer Králíčka Petra dvakrát a líbil se jí.

Film Králíček Petr už teď sklízí ve světě úspěchy a to stejné se očekává i u nás. Takže nasadit uši a hupsky do kina!

Sdílejte článek

Přečtěte si také