TopStar

25. května 2018 13:27

Na sítě prosákly fotografie z bouřlivého mládí prince Williama, Kate Middleton a dalších celebrit

Hvězdný fotograf Max Butterworth zveřejnil na sociálních sítích sérii černobílých fotek z mládí některých hvězd. Snímky jsou datovány z let 2005 - 2008. Do objektivu fotografového mága se dostali i Kate Middleton, princové William a Harry, manželé Beckhamovi či hollywoodský gentleman George Clooney.

Mnohé fotky jsou z pozdních nočních a brzkých ranních hodin, kdy se známé hvězdy vracely z večírků a barových flámů. Tehdy byly bezstarostné a neměli obavy z toho, že je nějaký ten fotograf vyfotí v ne zcela příznivém stavu. V té době si vévodkyně z Cambridge ještě mohla dovolit celonoční alkoholové seance ve žhavých modelech.

‚‚Myslím, že říkala taxikáři, kam chce jet. No a v tu chvíli jsem si ji vyfotil,‘‘ okomentoval fotografii současné vévodkyně Max. Snímek se mu podařilo vyfotit v roce 2007 u jednoho z londýnských klubů kolem třetí hodiny ranní.

Klubové a barové radovánky měli v oblibě i princové Harry a William. U fotky Williama není ovšem známo, zda se jednalo o pouhý špatně zvolený moment, nebo byl princ skutečně alkoholem opojen a neschopen jediného slova.

V relativně provokativní podobě se podařilo Maxovi vyfotit i zpěvačku Cheryl Cole, když se v krajkových šatech objímala se svou přítelkyní. Ne všechny fotografie byly ale skandální, každá z nich má svůj vlastní příběh a někteří z aktérů jako Prince, Michael Jackson či Amy Winehouse už nejsou mezi živými.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry George Clooney Amy Winehouse alkohol

Přečtěte si také