TopStar

1. dubna 2018 22:13

Na sítích se rozpoutala vlna kritiky polibku Donalda Trumpa a jeho bývalé asistentky Hope Hicks

Ředitelka komunikace Bílého domu Hope Hicks podala v únoru žádost o odvolání z funkce a již tento týden svůj post opustila. Prezident Spojených států Hope vyprovodil a fotografové si samozřejmě nemohli nechat tento moment ujít. Polibek na rozloučenou ale vyvolal boom na sociálních sítích a Donald Trump se tak opět dostal pod palbu kritiků.

Není tajemstvím, že s Hope Hicks si skvěle rozuměla prezidentova dcera Ivanka Trump. Sám Donald Trump jí ale rovněž bezmezně důvěřoval a její odchod tak prezidenta velmi zasáhl. Dokonce si dívka získala přízvisko ‚‚prezidentova neoficiální dcera‘‘, natolik měla k Trumpovi blízko. Dokonce se spekulovalo o tom, že Trump se do mladé, atraktivní a schopné dívky zamiloval.

A právě kvůli Trumpově bezmezné důvěře vůči dívce nebylo loučení s Hope tak oficiální. Americký prezident si s Hicks podal ruku a oba zúčastnění hýřili úsměvy. Nakonec Donald políbil bývalou spolupracovnici na tvář. Podle fotografií se zdálo, že prezident svou pomocnici ohledně komunikací nikam pouštět nechce. Fotografie z daného loučení obletěly svět a sociální sítě a internetoví uživatelé si z této události začali dělat legraci.

‚‚Hrozně to bolí vidět, jak odcházíš. Ale na druhou stranu miluju sledovat, jak odcházíš,‘‘ zněl jeden z ironických komentářů u fotografie. ‚‚Nech mě jít, já se s tebou nebudu dívat na Krásku a zvíře. Odcházím,‘‘ pokračoval jeden z fanoušků za pomoci komického dialogu.

Prozatím není známo, kdo na místo Hope Hicks nastoupí. Podle informací CNN ale Donald Trump uvažuje, že místo nabídne své současné poradkyni Kellyanne Conway.

Sdílejte článek
Štítky polibek Donald Trump

Přečtěte si také