TopStar

24. září 2018 11:16

Na sklonku osmdesátky nová láska? Al Pacino randí s izraelskou herečkou

Al Pacino (78) je i ve svém věku fešák a asi právě proto neváhá střídat dámy jako ponožky. Teď si našel novou lásku v podobě izraelské herečky Meital Dohan (39), která je dvakrát mladší než hollywoodská hvězda. Tohle je důkaz, že lásce se meze zkrátka nekladou.

‚‚Randí už několik měsíců a vypadají skutečně šťastně. Nejdřív to celé tajili, ale teď už svůj vztah netají,‘‘ nechal se slyšet pro média anonymní zdroj. Jak jejich románek začal nikdo neví, ale podle všeho se seznámili na natáčení filmu Once Upon A Time In Hollywood v Los Angeles. Od té doby spolu stále chodili na kávu, do restaurací a na procházky po městě.

Ale nemějte obav, nejde o první Pacinův románek s o tolik mladší dámou. V průběhu několika posledních letech si stihl vyzkoušet vztah s herečkou Lucilou Solá, jejíž dcera Camila Morrone teď randí s jedním z nejproduktivnějších herců současnosti Leonardem DiCapriem. V případě Lucily šlo o věkový rozdíl 39 let. Ženatý ale představitel hlavní role v kultovním snímku Kmotr nikdy nebyl. I přesto se může pochlubit třemi dětmi: 28letou Julií a 17letými dvojčaty Olivií a Antonem, která mu porodila herečka Beverly D'Angelo.

Al Pacino je bezesporu kinematografickou legendou a jedním z nejuznávanějších herců filmové historie. Prosadil se už v sedmdesátých letech a od té doby patří ke stálým ikonám amerického filmu. Tam obvykle ztvárňuje autoritativní a aristokratické postavy. Muž, který miluje černou barvu, Shakespeara a operu, zůstává jednou z posledních hollywoodských hvězd, které nejsou jen obyčejnými herci, ale hlavně pozoruhodnými charaktery.

Al jako malý chlapec byl velmi citlivé a introvertní dítě. Po rozvodu rodičů v jeho dvou letech žil s matkou v domě své babičky. Jeho prarodiče byli natolik starostliví, že do chlapcových sedmi let nesměl na krok z domu sám. S matkou chodíval často do kina a právě tam se inspiroval a poté psal vlastní povídky. Když nastoupil do školy, bylo jasné, že bude mít ohromné potíže s matematikou, a proto se věnoval raději tomu, co mu šlo nejlépe - psaní a literatuře. Zároveň navštěvoval školní dramatický kroužek a právě tam bylo vidět, že se cítí jako ryba ve vodě.

Na Oscara byl nominován celkem osmkrát, ovšem zlaté sošky se mu dostalo až roku 1992 za svou roli emocionálního slepce se zlomenou duší ve filmu Vůně ženy. Zatímco se většina jeho kolegů časem stala součástí zaběhnutých a stereotypních hollywodských klišé, Pacino si po dobu celé své kariéry udržuje status jednoho z nejlepších a nejobdivovanějších herců světové kinematografie.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio nový vztah Camila Morrone Al Pacino kmotr

Přečtěte si také