TopStar

2. března 2018 00:10

Na tohle by slavní nejraději zapomněli! Největší hvězdná faux pas

Téměř každý z nás má fotografie, které by nejraději smazal z povrchu zemského. Ne vždy to ale lze udělat a i pouhá fotka s hrncovitým účesem od maminky může kdekomu v budoucnu zničit kariéru. Pojďme se podívat na největší faux pas některých hvězd, která ve vteřině oblétla celý svět.

Hvězdy by sice měly permanentně zářit, i přesto jsou stále pouhými smrtelníky a nějakým těm prohřeškům se nevyhnou. Tak třeba zpěvačka Beyoncé se roku 2013 na finálovém zápasu Super Bowl natolik oddala svému vystoupení, že vypadala spíše jako opice v ráži.

O nic lépe nedopadl lamač nejednoho ženského srdce Leonardo DiCaprio. Když Leo ještě nebyl tak slavný, moc si role nevybíral a bral vše, co mu přišlo pod ruku. Roku 1995 se zúčastnil focení slavného fotografa Davida LaChapella, které ale nedopadlo tak, jak by si DiCaprio představoval.

Zpěvačka Christina Aguilera dopadla ale snad nejhůře ze všech. Roku 2012 vystoupila blonďatá kráska na pohřbu bluesové legendy Etty James, kde zazpívala hit At Last. Christina to ale přehnala s bronzerem a potůček potu, který jí stékal po nohou (nejspíše z nervozity) jako pot rozhodně nepůsobil...

A ještě jedna kráska, která se pořádně ztrapnila. Návrhářka Victoria Beckham na počest svých narozenin roku 2015 uspořádala velkolepý večírek. Pozvala jména jako Antonio Banderas, Naomi Campbell a samozřejmě i svého muže Davida Beckhama. Tomu se ale večírek líbil nejméně ze všech. Šlo o to, že Victoria to špetku přehnala s alkoholem a následkem toho si nestihla dojít na toaletu. No, každý z nás má za sebou nejapné zážitky. Zkusme tedy tvrdit, že už si to nepamatujeme, a co si nepamatujeme, to jakoby nebylo.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio Beyoncé David Beckham Victoria Beckham faux pas Christina Aguilera

Přečtěte si také