TopStar

22. srpna 2018 12:00

Nadšená Angelina Jolie na nákupech se svými dcerkami

Poslední dobou to měla hollywoodská hvězda Angelina Jolie těžké. Teď se ale ukázala na veřejnosti se širokým úsměvem. Šla totiž nakupovat se svými dcerkami - dvanáctiletou Shiloh a třináctiletou Zaharou. Fotografům se podařilo šťastnou rodinku vyfotit a Angelina vypadala ve formě jako už dlouho ne.

Filmová hvězda si pro tuhle procházku vzala hedvábné šaty v její oblíbené barvě, tedy černé. Doladila outfit béžovými lodičkami, masivními slunečními brýlemi a diamantovými naušnicemi. Shiloh zvolila klasicky pánský styl. Nerozměrné kalhoty, tričko oversize a černé žabky. Zahara, která je většinou o dost elegantnější než její sestra si vzala také sportovní věci.

Zdá se, že herečka se již odpoutala od soudních problémů a jen si užívala volný čas se svými dcerkami. Připomeňme, že Jolie podala žádost o rozvod s Bradem Pittem už v září 2016 a po celou dobu měla děti na starost právě ona. V červnu letošního roku se ale ukázalo, že herec by se měl s dětmi vídat mnohem častěji, než Angelina požadovala. A aby toho nebylo málo, soud Angelině pohrozil. Prý když nebude Bradovi vycházet vstříc, může jí být odebrána výchova. V tom případě by děti dostal právě Pitt.

Herečka obvinila svou někdejší lásku z neplacení dostatečně vysokých alimentů. Ten oponoval, že Angelině vyplatil miliony dolarů a zároveň jí v podstatě koupil nový dům v LA. Teď se Jolie v rámci mezí uklidnila a snaží se s hercem zlepšit jejich vztah. ‚‚Herečka se uklidnila a už není na Brada tak naštvaná. Nechce válku, chce příměří. Teď jde o to, zda to zajímá i Brada,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj z okolí dvojice.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt nakupování děti a rozvod Angelina Jolie

Přečtěte si také