TopStar

31. ledna 2018 14:18

Jiří Kubeš

Nahý Malátný a Kleopatra Čvančarová na jevišti

Michal Malátný potřeboval zapomenout na nepříjemnosti, které se na konci minulého roku udály s kapelou Chinaski. Jak? Vrhl se do divadelní práce. Hity rozpadlé kapely teď zpívá v divadle. A kdo mu u toho sekunduje?

Michal Malátný se snažil sbalit na hity kapely Chinaski Kleopatru. Respektive její představitelku Jitku Čvančarovou. Spojila je hra o lásce a hledání ideálního partnera.

Vystudovaný herec se po letech vrátil k divadelní práci. Ta pomohla zapomenout na aférku kolem rozpadu kapely. “Člověk musí dělat a zažít něco jiného, aby měl o čem psát. Právě proto jsem si na tenhle čas vzal hodně nové práce. Abych nemusel myslet na to, co se stalo a poznal jsem nové lidi. Načerpal jsem spoustu inspirace a těším se. Já chci hrát nové písničky. Nechci hrát furt ty staré!“ dodal se smíchem. Nové písničky už zkouší s novými členy kapely, ze kterých je nadšený. Těší se, až výsledek představí svému publiku.

Nadšený je i z Jitky Čvančarové, která by mohla kapelu doplnit o ženský element. Jitka je podle něj pudovkyně. Přímá holka, která vám řekne, co si myslí a to má Malátný hrozně rád. „Muziku bych nechala na něm. Což neříkám, že bych si tam nešla na jednu písničku zablbnout. To asi klidně.“ reagovala Jitka. Podle ní je Michal dobrý kluk. Parťák, se kterým je jí hrozně dobře. Lidská stránka je pro Čvančarovou někdy více důležitá než ta profesní. Jitka s Michalem se mimochodem díky Kleopatře seznámili. Spojení herečky a zpěváka vymyslel autor hry Petr Kolečko. Oba ve hře překvapují. Jitka třeba vybočením ze své ulity slušňačky. Doufá, že výrazy které ve hře používá, netahají za uši. Jde o nadsázku.

Michal zase na divadelních prknech odhodil stud. „Na jedné zkoušce jsem šel do půl těla. Nestihl jsem se převléct a Jitka řekla: Hele, běž úplně na ostříže! Tak jsme to zkusili a je to tam. Myslím, že to funguje.“ řekl pobaveně.

Jak funguje nahota, peprné výrazy a hlavně celá hra vůbec, můžete posoudit sami. O dva lístky na únorové představení Kleopatry v Divadle La Fabrika můžete soutěžit na našem facebooku.

Autoři: Andrea Ježková, Ilona Blašková

Sdílejte článek

Přečtěte si také