TopStar

30. srpna 2013 14:45

Nákupní seznamy z Vily. Máme je! To jsou ale požadavky...

Vánočka, čoko cigarety, nanuky, "alkáč na večer", mini tampóny, kefír... To jsme vzali jen namátkou pár položek z nákupních seznamů, které VyVolení denně sepisují pro produkci. Redakce Prima-style.cz jich má k dispozici několik. A je to zajímavé počteníčko...

Když soutěžící ve Vile takzvaně "nezlobí", obvykle dostanou přes Zásobovací místnost většinu toho, co si přejí. Provoz Vily je v jejich rukou, a tak když nenapíšou toaletní papír, není toaletní papír. Stejně tak musí přemýšlet nad všemi ingrediencemi, které potřebují k vaření.

V tom je pravým požehnáním Vladko, který jako kuchař přesně tohle umí a také je to on, kdo seznamy nejčastěji dává dohromady. Nedělá prakticky žádné gramatické chyby. Jen naprosto výjimečně se objeví takové perly jako "tablety do mičky".

Vladko se dokonce snaží Primě nejspíš ze zvyku ušetřit výdaje. U požadavku "2 kg vepřová kýta na řízky" je totiž zajímavá poznámka: "někdy bývá naporcovaná levnější".

Na seznamech kromě proviantu na vaření nikdy nechybějí pamlsky (čokoláda, gumoví medvídci), drogerie (bezoplachový kondicionér, olejíček, tužidlo), alkohol a cigarety. Po několika výživných mejdanech už byl na seznamu i ibalgin na bolest hlavy.

Seznamy si prohlédněte v naší FOTOGALERII:

Jednotlivým kuchařům se pak daří střídavě úspěšně:

Sledujte VyVolené dnes: Zprávy z Vily od 19.40 na Primě, další volbu od 20.15 na Primě a rekapitulaci všeho, co se dnes ve Vile dělo, na Prima love od 22.35

Kamery a on-line přenos ZDE

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také