TopStar

7. února 2018 07:00

Nalíčený Brooklyn Beckham na narozeninové oslavě své milé. Podle fanoušků tragické

Už za pár dní bude herečka Chloë Moretz oslavovat jednadvacáté narozeniny. Dívka však nechtěla čekat a uspořádala oslavu předem. Pozvala proto všechny své přátele do restaurace v Západním Hollywoodu a tam všichni společně hodovali a oslavovali. Mezi pozvanými nemohl chybět její milý Brooklyn Beckham. Jeho vzhled ale fanooušky poměrně vyděsil...

Co by to bylo za večírek, kdyby se na něm nefotilo a nepřispívalo na Instagram. A podle fotek lze posoudit, v jakém duchu se celá párty nesla. ‚‚Tahle noc byla nejlepší dobou oslavit mé jednadvacáté narozeniny s mými nejlepšími přáteli,“ napsala ke svému příspěvku ještě stále neplnoletá dívka.

Samozřejmě, že po boku mladičké krásky se objevil i Brooklyn Beckham, který se kvůli své dívce a studiím přestěhoval z Anglie do USA. Synovi jednoho z nejslavnějších světových párů je prozatím teprve 18, jeho vztahu se starší herečkou to ale nebrání a dvojice si skvěle rozumí.

Hostitelka zvolila pro svou událost dva outfity. Prvním byl kostým módního domu Prada a právě v této podobě se Chloë fotila s hosty o sto šest. Je pravda, že i Brooklyn si dal na svém zevnějšku záležet, a někteří fanoušci ho zkritizovali, že to přehnal. Mnozí se chlapci vysmáli, proč že si dělal kouřové stíny.

‚‚Tohle bych čekal od tvé holky, ale ne od tebe,“ zněl jeden z mnoha negativních komentářů na účet Beckhama mladšího.

Připomeňme si, že poprvé se na veřejnosti ukázali osmnáctiletý syn světového fotbalisty Brooklyn Beckham a dvacetiletá žádaná herečka Chloë Moretz 6. listopadu. Pár se před nějakou dobou rozešel, ale nyní svítá na dobré časy a oba zamilovaní působí jako vrkající hrdličky. Předzvěst jejich návratu jeden k druhému byly společné fotky na Instagramu a vyvrcholilo to polibky na Insta stories. Je možné, že v Hollywoodu se objeví nový mladičký manželský pár?

Sdílejte článek

Přečtěte si také