TopStar

29. srpna 2017 16:18

Markéta Škorňová

Naše moderátorka Odpoledních zpráv těsně před odhalením nového studia přišla o zuby! Víme, co se stalo!

Naše moderátorka Odpoledních zpráv těsně před odhalením nového studia přišla o zuby! Víme, co se stalo!

Moderátorka Odpoledních zpráv Eliška Čeřovská měla nepříjemný úraz. Těsně před představením nového zpravodajského studia Primy si urazila zub!

„Přišla jsem o jedničku a druhý jsem si ulomila. Vyrazila jsem na víkend za rodiči a vyrazili jsme na náměstí. Bohužel jsem si sedla na židli, která byla vratká. Když jsem se našim snažila něco ukázat a otočila jsem se, tak se se mnou otočila na bok a já jsem se pokusila ukousnout zuby dlažební kostku. Nezkoušejte to, nejde to,“ řekla věčně usměvavá Eliška.

Nepříjemnou situaci musela začít okamžitě řešit, protože jí čekalo představení nového studia na Primě, kde jako jedna z moderátorek nemohla chybět. V pondělí proto vyrazila na dentální kliniku Jan Stuchlík. Na zubařském křesle musela být hodinu. „Abychom přesně viděli stupeň poškození zubů po úrazu, chrup jsme nejprve vyšetřili a zhotovili rentgenový snímek. Vzhledem k tomu, že nebyl zasažený nerv a nebylo třeba čistit kořenové kanálky, jsem poté zlomené zuby dostavěl bílou výplní v barvě ladící k okolním zubům, celý zákrok trval necelou hodinu,“ okomentoval „operaci“ zubař Jan Stuchlík.

Sama Eliška přiznává, že to ještě není to pravé ořechové. „Čeká mě ještě jedna návštěva u pana doktora Stuchlíka a to ve středu 30. srpna. Mluví se mi dost blbě, přichází mi to teprve k sobě kvůli umrtvení, ret je poraněný a ještě ty zuby zkrátka nejsou úplně moje,“ dodala Eliška.

Nutno podotknout, že mladá moderátorka byla během představování nového studia Primy okouzlující. To, že má Eliška „nový“ úsměv, nikdo z přítomných nepoznal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také