Extrém

17. února 2014 13:10

redakce Prima Lajk

Našeho pedofilního Satana máte v Čechách, vzkazují Poláci

Hodně znepokojující zprávu uveřejnil polský zpravodajský server fakt.pl. Podle něho se sadistický pedofil Mariusz Trynkiewicz, propuštěný minulý týden z vězení, skrývá pod falešnou identitou v České republice nebo na Slovensku.

Novou identitu, mobilní telefon, bydlení a kapesné mu podle zdrojů serveru fakt.pl měly zajistit tajné služby jako "chráněnému svědkovi". Oficiální polské stanovisko je ale takové, že Mariusz Trynkiewicz až do dalšího rozhodnutí soudu, nesmí opustit polské území. Kde ovšem momentálně je a jak vůbec vrah přezdívaný Satan z Piotrkowa vypadá?

Chlapce unášel a znásilňoval už jako voják. Byl trestán, ale při přerušení trestu (soudu se ho zželelo a pustil ho, aby se mohl starat o nemocnou matku) začal vraždit. Tři ze čtyř zabitých chlapců odlákal v jeden okamžik od přehrady, kam se šli koupat. Tvrdil jim, že je učitel tělocviku a nalákal je k sobě domů na akvárium, vzduchovku a sbírku známek.

Dostal čtyřikrát trest smrti, kterému uniknul kvůli změně režimu. Ani doživotí nebylo podle polského práva možné a tak se minulý týden ocitl na svobodě. Je údajně ochoten podstoupit chemickou kastraci a sám argumentuje tím, že na sobě během mnoha let věznění intenzivně pracoval. Mnoho odborníků se však přiklání k možnosti, že je stále extrémně nebezpečný.

TIP Prima-Style: Sledujte Krimi zprávy každý den po hlavní zpravodajské relaci FTV Prima.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také