TopStar

16. června 2015 15:36

Našel se nový Bond? Líbí se vám tenhle zrzek jako agent 007?

Éra Daniela Craiga se blíží ke konci. Mezi hlavní favority se znenadání zařadil čtyřiačtyřicetiletý sympaťák s ryšavými vlasy.

Musela zřejmě prosáknout nějaká tajná informace, jinak si těžko umíme vysvětlit, proč mezi britskými sázkaři propuklo takové šílenství – najednou všichni sázejí na to, že příštím Bondem bude londýnský rodák Damian Lewis, známý zejména ústřední rolí v seriálu Homeland (Ve jménu vlasti).

Bookmakeři v posledních dnech zuřivě přepisovali kurzy. Damian Lewis se dostal z pozice relativního outsidera s kurzem 26 až na špičku s kurzem 2,50. Až za ním zůstal dosavadní neotřesitelný favorit Idris Elba (kurz 3,50), o němž se už dlouho hovořilo jako o prvním černém Bondovi. Následují Tom Hardy (5,50), Henry Cavill (6) a Michael Fassbender (8).

"Zaznamenali jsme zatím největší vlnu sázek, některé až 200 liber, všechny na Damiana Lewise jako příštího Bonda. To může být zlomový moment," řekl mluvčí sázkové kanceláře William Hill.

Ryšavý herec je absolventem mimořádně prestižní Eton College a je dlouholetou oporou Královské shakespearovské společnosti. Mohli jsme ho vidět třeba v jedné z hlavních rolí v seriálech Bratrstvo neohrožených nebo Sáze rodu Forsytů. Zajímavé je, že se před kamerou už jednou postavil Jamesi Bondovi – zahrál si protivníka Pierce Brosnana ve filmové adaptaci Robinsona Crusoa (1997).

Mrkněte na galerii a řekněte nám, jestli se podle vás Lewis na Jamese Bonda hodí:

Sdílejte článek

Přečtěte si také